04.02.2014. 11:48
Bijušais pasaules čempions boksā divās dažādās svara kategorijās brits Rikijs Hatons uzskata, ka par amerikāņa Floida Meivezera (45-0, 26KO) nākamo pretinieku kļūs Amirs Kāns (28-3, 19KO), kuram ir labas iespējas tikt pie panākuma.

"Domāju, ka Meivezera – Kāna cīņa notiks. Floids mīl bokserus ar skaļiem vārdiem un Kāns ir viens no tādiem. Tā būs kā ASV un Lielbritānijas cīņa, kas notiks Lasvegasā. Bet labākais variants, ar ko Meivezeram cīnīties – tas ir Amirs Kāns," norādīja Hatons.

"Manuprāt, Kānam ir visnotaļ labas izredzes uz uzvaru. Iespējams, ka daudzi nesaprot manu entuziasmu un uzskata Kānu par vāju pretinieku Meivezeram, taču cīņas veido [cīņas] stili," uzsvēra brits. "Floidam patīk bokseri, kas uzbrūk viņam, uzņemas iniciatīvu. Ja Kāns uz vienu cīņu norīs savu lepnumu un pilnībā izmantos savu tehniku un roku ātrumu, tad, lai Meivezers pamēģina ar to visu tikt galā. Tehnika un roku ātrums ir vienīgais, kā viņš var cīnīties ar Floidu. "

"Meivezeram patīk sēdēt rokas salikušam un strādā no aizsardzības. Viņš var pacelt plecu vai tamlīdzīgi, taču viņa stils neparedz pāreju uz priekšējo kāju [lai uzbruktu pirmais]. Amirs ar savu stilu var sagādāt Floidam lielas galvassāpes," sacīja Hatons, gan piebilstot, ka visticamāk šajā cīņā tomēr uzvarēs Meivezers.

Jāatgādina, ka 2007.gadā Hatons pats cīnījās ar Meivezeru un piedzīvoja zaudējumu ar tehnisko nokautu 10.raundā. Tas bija pirmais no trim Hatona zaudējumiem karjerā – divus gadus vēlāk viņš zaudēja Menijam Pakjao ar nokautu otrajā raundā, bet 2012.gadā pēc triju gadu pauzes atgriezās boksā, taču bija spiest kapitulēt Vjačeslavam Senčenko ar nokautu devītajā raundā.

Pagaidām Meivezera pretinieks maijā gaidāmajai cīņai vēl nav noteikts, taču ir divas kandidatūras – Amirs Kāns un Markoss Maidana. Pats Meivezers sociālajos tīklos lūdzis faniem noteikt, ar kuru no diviem bokseriem viņam labāk cīnīties.Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties