29.12.2017. 16:37

Ronalda Ķēniņa pārstāvētā „Lions” šosezon nerāda iespaidīgu sniegumu un ieņem septīto vietu Šveices čempionātā, kas nav nemaz tik droša pozīcija, lai izvairītos no pāspēlēm par vietas saglabāšanu līgā. Līdz pārspēļu zonai „Lions” ir septiņu punktu atstatums, kamēr no turnīra līderes „Bern” tā atpaliek par 23 punktiem.

Baumas par „Lions” vēlmi no galvenā trenera amata atlaist zviedru Hansu Valsonu izskanēja jau iepriekš, un Ziemassvētkos tās principā apstiprināja Latvijas izlases treneris Bobs Hārtlijs, kurš Šveices medijiem atzina, ka bijušas pārrunas par iespējamo „Lions” trenēšanu. Hārtlijs gan reizē arī norādīja, ka vienošanās nav panākta. Šveices mediji vēstīja, ka puses nav spējušas vienoties par finansiālajiem nosacījumiem, bet pieļāva iespēju, ka „Lions” varētu atgriezties pie pārrunu galda ar izdevīgāku piedāvājumu.

Tas vairs nav aktuāli, jo „Lions” oficiāli paziņojusi par jauno galveno treneru nolīgšanu. Šobrīd amatā iecelts 55 gadus vecais Kanādas šveicietis Hanss Kosmans, kurš iepriekš strādājis ar vairākām Šveices līgas komandām. Taču Kosmans paliks trenera amatā tikai līdz sezonas beigām. Pēc tam šos pienākums pārņems Seržs Obins, ilggadējs NHL aizsargs, kurš šobrīd ir galvenais treneris EBEL komandā Vīnes „Capitals”.

Izmantotie resursi:https://swisshockeynews.ch/index.ph...Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties