01.04.2014. 17:31
Zviedrijas hokeja uzbrucēji Linuss Umarks un Juhans Harju karjeru turpinās somu vienībā "Jokerit", kas nākamsezon, visticamāk, debitēs Kontinentālajā hokeja līgā (KHL).

27 gadus vecie zviedru hokejisti Linuss Umarks un Juhans Harju pēc nepilnu četru gadu pārtraukuma atkal spēlēs vienā klubā – par uzbrucēju jauno mājvietu kļūs Helsinku "Jokerit", kas, visticamāk, jau šoruden sāks savu pirmo KHL sezonu.

Linuss Umarks hokeja līdzjutējiem palicis atmiņā ar oriģināli izpildīto bullīti (pārbaudes spēlē pret Šveici) pirms nepilniem pieciem gadiem un lielisko sniegumu 2009.gada pasaules čempionātā – spēlējot vienā maiņā ar Juhanu Harju, abi uzbrucēji spēja sagādāt daudz raižu saviem pretiniekiem.

Lielāko daļu karjeras abi hokejisti pavadīja dzimtajā klubā "Lulea", bet pēc 2009.gada pasaules čempionāta pievienojās Maskavas "Dynamo". Pēc vienas sezonas KHL abu uzbrucēji ceļi šķīrās – Harju un Umarks karjeru turpināja dažādos klubos Ziemeļamerikā.

Umarks ar vienas sezonas pārtraukumu cīnījās Edmontonas "Oilers" sistēmā, savukārt Harju pēc sezonas Tampabejas "Lightning" (un Norfolkas "Admirals") atgriezās "Lulea". Pēdējās divas sezonas Harju spēlēja citā zviedru klubā "Brynas", savukārt Umarks pēc aizmainīšanas uz Bufalo "Sabres" uz dažām spēlēm atgriezās "Lulea" rindās.

Izmantotie resursi:Jokerit.comKlubs 4, vingrošanas un veselības nodaļa K.Barona 117, Rīga, LV-1012
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties