04.02.2015. 14:40
Balsojumā par 2015. gada Latvijas handbola Zvaigžņu spēles dalībniekiem aizritējušas jau divas ar pusi nedēļas.

Pēc pirmās balsojuma nedēļas visvairāk balsu bija Egilam Politeram (Dobeles "Tenax", Rietumi), bet tagad par absolūto balsojuma līderi kļuvis viņa komandas biedrs vārtsargs Ivars Lācis, kas līdz trešdienas plkst. 12:00 bija saņēmis 1669 balsis.

1000 balsu robežu šobrīd pārsnieguši 11 spēlētāji, tostarp visi balsojuma līderi Rietumu komandā. Rietumos joprojām dominē Latvijas čempionu Dobeles "Tenax" spēlētāji, kas ir pirmie visās pozīcijās. Turpretī Austrumos, ja balsojums noslēgtos šodien, Zvaigžņu spēles pamatsastāvā būtu trīs komandu pārstāvji - trīs spēlētāji būtu no "Ogre/Miandum" komandas, bet pa diviem - no "Celtnieks/LSPA" un "Latgols". Atšķirībā no Rietumiem, kur balsojuma līderi ir pārliecinošā vadībā, Austrumos par līderpozīcijām cīņa ir sīvāka, piemēram, kreisā ārējā spēlētāja pozīcijā Artis Kurmēns apsteidz Austri Tuminski vien par 101 balsi, bet līnijas spēlētāju konkurencē Raivis Gorbunovs ir priekšā Guntaram Lejniekam par 108 balsīm.

Balsot var vienu reizi dienā ar visiem savu sociālo tīklu profiliem (Draugiem.lv, Facebook un Twitter). Nobalsot par saviem favorītiem var ŠEIT!

Latvijas Virslīgas handbola čempionāta otrā Zvaigžņu spēle 2015. gada 14. martā notiks Ludzā. Komandas, tāpat kā pirmajā Zvaigžņu spēlē, tiks dalītas Rietumu un Austrumu komandās. Spēles sākumsastāvu (septiņus spēlētājus katrā no komandām) interneta balsojumā izvēlēsies līdzjutēji, bet vēl pa septiņiem spēlētājiem izvēlēsies Austrumu un Rietumu komandu treneri. Interneta balsojums noslēgsies 1.martā plkst. 23:59.

Visu Zvaigžņu spēli būs vērojama arī portālā Sportacentrs.com un Lattelecom interaktīvās televīzijas 411.kanālā Sportacentrs.com TV.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lvKurbads halle Kurbads halle Lidlauka 37, Rīga, LV-1063
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties