13.07.2015. 17:21
Pašreizējo Pirmās formulas (F-1) čempionu britu Lūisu Hamiltonu svētdien etiķetei neatbilstoša apģērba dēļ neielaida noraudzīties prestižā Vimbldonas tenisa čempionāta finālu.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Kā zināms, svētdien trešo reizi karjerā par Vimbldonas čempionu kļuva serbs Novāks Džokovičs, kurš finālā ar 7-6 (7:1), 6-7 (10:12), 6-4, 6-3 pārspēja pasaules otro raketi šveicieti Rodžeru Federeru.

Šo dueli VIP ložā kopā ar citām slavenībām bija iecerējis noraudzīties arī Hamiltons, taču viņš nebija ģērbies kreklā un kaklasaitē, tāpēc ieeja pasākumā viņam tika liegta.

A photo posted by Lewis Hamilton (@lewishamilton) on Jul 12, 2015 at 6:46am PDT

Pirmā seta vidū Vimbldonas pārstāvji atklāja, ka Hamiltons bija ieradies, taču ir jau devies prom. Pirms tam F-1 čempions savā «Instagram» kontā bija publicējis attēlu ar ielūgumiem uz Vimbldonas finālmaču, taču fotogrāfijā viņam nebija redzama ne kaklasaite, ne žakete.

Līdz ar panākumu Džokovičs Vimbldonā triumfējis otro gadu pēc kārtas, bet pirmais čempiona tituls tika izcīnīts 2011.gadā. Kopumā serbs izcīnījis deviņus «Grand Slam» titulus, bet šosezon Džokovičs triumfējis arī Austrālijas atklātajā čempionātā, kamēr Francijā viņš finālā piekāpās Federera tautietim Stanam Vavrinkam.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties