01.07.2012. 13:08
Pirmās formulas posms Londonas ielās pavisam drīz, iespējams, vairs nebūs sastopams tikai datorspēlēs. Šīs trases iekļaušanu F1 kalendārā atbalstījuši abi ‘’McLaren’’ braucēji- Džensons Batons un Luiss Hamiltons.

Uz nevienu citu pasaules pilsētu šogad nav pavērsts tik daudz uzmanības kā uz Anglijas galvaspilsētu Londonu. Olimpiskās spēles, karalienes Dimanta valdīšanas jubileja, un tagad arī izskanējušas runas par Pirmās formulas posmu metropoles ielās. Tādējādi pievienojoties Monako, Valensijai un Singapūrai, kā vienai no F1 kalendārā paredzētajām sacīkstēm, kuras risinās uz koplietošanas ceļiem.

Britu F1 piloti Batons un Hamiltons jau ir paspējuši paslavēt trases projektu, kas paredz, ka trases kopējais garums būs aptuveni 5 kilometri, un iekļaus tādus populārus apskates objektus, kā, Trafalgāra skvērs, Bekingemas pils, un šaurā Admiralitātes arka.

2009. gada Pasaules čempions Batons izteikcies, ka: ’’Ja Londonas GP kādreiz notiktu, es domāju, ka tas būtu ļoti skatāms, un tas būtu ļoti labs papildinājums pilsētas statusam, kā vienai no Pasaules lielākajām sporta galvaspilsētām.’’

Londonas trases datorsimulācija:

Izmantotie resursi:Potential For London Grand Prix As Button &...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties