06.09.2014. 17:18
Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta komandas Mercedes pilots Lūiss Hamiltons no Lielbritānijas sestdien bija ātrākais sezonas 13.posma - Itālijas Grand Prix - kvalifikācijas sacensībās.Hamiltons šīs sezonas posmos...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Hamiltons šīs sezonas posmos pie uzvaras kvalifikācijas sacensībās nebija ticis kopš Spānijas Grand Prix maija sākumā. Kopumā viņš šosezon ieguvis piecus pole position.

Sestdien brits pēdējā kvalifikācijas sesijā apli veica minūtē un 24,109 sekundēs, bet vairāk nekā ceturtdaļsekundi viņam zaudēja Hamiltona komandas biedrs un kopvērtējuma līderis Niko Rosbergs no Vācijas, kurš iepriekš bija ieguvis četrus pole position pēc kārtas.

Pirms tam sestdien Rosbergs nepiedalījās trešajā brīvo treniņbraucienu sesijā, jo viņa formulai radās problēmas ar ātrumkārbu.

No otrās starta rindas svētdienas sacīkstes uzsāks abi Williams piloti - soms Valteri Botass un Felipe Masa no Brazīlijas. Savukārt aiz viņiem trasē dosies abi McLaren braucēji - Kevins Magnusens no Dānijas un brits Džensons Batons.

Vēl pirmajā desmitniekā sev vietas izcīnīja spānis Fernando Alonso (Ferrari), esošais pasaules čempions Sebastjans Fetels no Vācijas (Red Bull), Fetela komandas biedrs un iepriekšējos divos posmos uzvarējušais austrālietis Daniels Rikjardo, kā arī Serhio Peress no Meksikas (Force India).

Sacīkstes svētdien sāksies plkst.15 pēc Latvijas laika.Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties