23.11.2013. 10:47
"Mercedes" komandas piloti par šobrīd Sanpaulu valdošajiem laikapstākļiem ir dalītās domās - kamēr Luiss Hamiltons slapjā trasē uz augstiem rezultātiem necer, Niko Rosbergs uzskata, ka var uzvarēt, ja arī kvalifikācijā un sacīkstē turpinās līt.

Lai gan pirmajā treniņā Hamiltons ierindojās otrajā vietā, otrajos treniņbraucienos, kas notika vēl slapjākā trasē, viņš komandas biedram Niko Rosbergam zaudēja 0,841 sekundi un par to ir satraucies. Brits atzīst, ka ar šo auto slapjā laikā nekad nav juties pārliecinoši.

"Ja atskatamies uz pagātni, lietū esmu spējis pabraukt patiešām ātri, tomēr ar šo auto man tādos apstākļos nav nekādu cerību," neslēpj Hamiltons. "Es nezinu, kāpēc tas ir tā. Uzreiz rodas problēmas ar motora jaudas regulējumiem un tamlīdzīgas problēmas. Tomēr mašīna ir ātra, to pierādīja Niko, tāpēc man ir smagi jāstrādā."

Niko Rosbergs abos treniņos sasniedza labākos rezultātus un uzskata, ka lietus apstākļos būtu viņa labākās izredzes uzvarēt.

"Domāju, ka sacensībās "Red Bull" vienalga būs ātrāki kā treniņbraucienos, taču es nezinu, ar kādu degvielas daudzumu viņi brauca," skaidro Rosbergs. "Kopumā izskatījās, ka mans ātrums ir labs, tāpēc es gribētu, lai lietus turpinās. Tā mums būtu laba iespēja izcīnīt pirmo starta vietu."

Jāpiemin, ka šogad neviens no F1 posmiem nav noticis slapjā trasē. Savukārt šodien Sanpaulu atkal tiek solīts lietus un nokrišņu iespējamība pastāv arī uz svētdien gaidāmo sacīksti.

Izmantotie resursi:autosport.com - the authority on Formula One,...LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties