06.06.2015. 21:12
Pašreizējais pasaules čempions un šīs sezonas kopvērtējuma līderis Lūiss Hamiltons no Lielbritānijas sestdien bija labākais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta septītā posma - Kanādas Grand Prix - kvalifikācijas sacensībās....

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Līdz ar to Hamiltons šosezon guva jau sesto uzvaru kvalifikācijā, bet viņa pārstāvētajai Mercedes komandai kvalifikācijas sacensībās izdevies gūt 26.uzvaru pēc kārtas, turpinot uzlabot F-1 rekordu.

Šoreiz noslēdzošajā sesijā Hamiltons labākajā aplī par 0,309 sekundēm apsteidza savu komandas biedru Niko Rosbergu no Vācijas.

Trešo vietu kvalifikācijā izcīnīja Ferrari komandas somu pilots Kimi Reikenens, kuram sekoja tautietis Valteri Botass no Williams vienības un Lotus braucējs Romēns Grožāns no Francijas.

Sacīkstes svētdien sāksies plkst.21 pēc Latvijas laika.

Čempionāta kopvērtējumā pēc sešiem posmiem līderis ar 111 punktiem ir Hamiltons, kuram ar attiecīgi 91 un 80 punktiem seko Rosbergs un vācietis Sebastjans Fetels no Ferrari komandas, kurš kvalifikācijā palika vien 16.pozīcijā.

Ceturtajā vietā ar 52 punktiem ir Reikenens, bet piektais ar 42 punktiem ir Botass.

Šosezon F-1 piloti sacentīsies 19 posmu garumā. Sākotnēji bija plānoti 20 posmi, tomēr jau sezonas gaitā tika atceltas vasarā gaidāmās sacīkstes Vācijā.Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties