01.12.2017. 11:41

"Šobrīd man ir līgums ar komandu uz vēl vienu gadu, un es gribu turpināt," skaidro Hamiltons. "Tajā pašā laikā esmu nonācis punktā, kad rodas šāds jautājums."

"Mercedes" pilots norāda, ka viņam netrūkst entuziasma, lai brauktu sacīkstēs un turpinātu cīnīties par tituliem. Pašreizējā līguma termiņš viņam beigsies 2018. gada izskaņā, bet zināms, ka drīzumā varētu notikt izšķirošās pārrunas ar komandu par jaunu līgumu, turklāt zināms, ka "Mercedes" viņam plāno piedāvāt grandiozu algu.

"Lai kas arī notiktu, pilotam vienmēr pietrūks "Formula 1" sacīkšu," saka Hamiltons. "Lai tas būtu pēc gada vai pieciem gadiem, pēc karjeras beigšanas būs ilgaspēc tām jebkurā gadījumā. Var mēģināt palikt šeit tik ilgi, cik vien iespējams, bet es par to neesmu pārliecināts, jo dzīvē arī bez tā ir vēl daudz kas cits. Ir lietas, ko savā dzīvē "Formula 1" dēļ esmu palaidis garām."

Hamiltons arī nosaucis tās lietas, kā viņam šobrīd dzīvē visvairāk pietrūkst.

"Reiz ar savu labāko draugu runājām par to, ko es vēlētos - dzīvot vienā vietā, ieslīgt rutīnā, apmeklēt savu sporta zāli, rīkot datorspēļu naktis kopā ar draugiem, būt kopā ar savu ģimeni," neslēpj četrkārtējais F1 čempions. "Ar katru nākamo gadu, ko pavadu sportā, es to visu atlieku."

Titulētais autosportists atklāj, ka dzīvi vēlreiz sācis pārdomāt pēc savas tantes nāves: "Mana tante nomira no vēža un savā pēdējā dzīves dienā viņa teica, ka katru dienu strādājusi, ar mērķi viendien apstāties un darīt visu pārējo, bet tam pietrūka laika. Savā prātā es cīnos ar visām šīm domām. Tāpēc dzīvoju dienu no dienas un mēģinu izdzīvot maksimumu. Šī ir dilemma - no vienas puses gribu braukt sacīkstēs, bet ir vēl arī viss pārējais. Gribu uzcept savu kūku un pats to apēst. Gribu būt drošs, ka izvēlēšos pareizo brīdi, kad to visu mainīt, bet domāju, ka man tas izdosies."

Izmantotie resursi:Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...Kurbads halle Kurbads halle Lidlauka 37, Rīga, LV-1063
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties