07.02.2017. 21:26

Interesanti, ka Artjoms Rudņevs "Köln" sastāvā debitēja 20. augustā tieši Vācijas kausa izcīņas 1. kārtā, kad 75. minūtē guva komandas piektos vārtus, bet visā spēlē Ķelne sestā spēcīgākā čempionāta vienibu "Preussen" sagrāva ar 6:0. 2. kārtā Ķelne ar 2:1 pieveica ''1899 Hoffenheim''.

1/16 finālā Latvijas uzbrucēja komandai pretī stājās ''Hamburger SV'', kas bija pirmā Rudņeva vienība Vācijas Bundeslīgā. 2012./2013. gada sezonā Hamburgas sastāvā Rudņevs Bundeslīgā guva 12 vārtus. Ķelnes galvenais treneris Peters Stēgers Artjomu šovakar sūtīja pamatsastāvā, pie tam uzbrucējs nospēlēja visu spēli, taču ar vārtiem izcelties nespēja.

Mājinieki spēles rezultātu atklāja jau 5. minūtē, kad veiksmīgā pozīcijā bumbu saņēma Gideons Jungs, mirkli vēlāk arī izpildot precīzu sitienu (0:1). Jāpiemin, ka tas bija HSV vienīgais sitiens vārtu rāmī spēles pirmajā puslaikā. Ķelne vairāk spēlēja ar bumbu, taču pietrūka sekmīgu darbību noslēgumā, un arī Rudņevam patiesi labu iespēju tā arī nebija. Tāpat jāizceļ, ka mājinieki krietni vairāk pārkāpa noteikumus, tādā veidā apraujot virkni viesu uzbrukumu (desmit sodi pret vienu).

Otrā puslaika sākumā Rudņevs uzbrukumā bija krietni aktīvāks - 49. minūtē Artjoms sita krietni garām vārtiem, bet astoņas minūtes vēlāk Hamburgu glāba tikai vārtsarga labā spēle. Turpinājumā iesist varēja abas komandas, taču 75. minūtē 2:0 panāca tieši HSV - labas komandas saspēles, kuras noslēgumā precīzi sita Bobijs Vuds - 2:0. Glābt spēli Ķelne vairs nespēja, tādā veidā noslēdzot dalību Vācijas kausā.