16.02.2015. 18:59
Krievijas futbola klubs Sanktpēterburgas „Zenit” pavēstījis par sadarbības turpināšanu ar Brazīlijas izlases uzbrucēju Halku. Jaunais līgums noslēgts līdz 2018./19. gada sezonas beigām.

Halka iepriekšējais līgums bija noslēgts līdz 2017. gada vidum, bet nu tas pagarināts uz vēl divām sezonām. To izskaņā brazīliešu uzbrucējam būs 33 gadi (šobrīd 28).

Halks pārstāv „Zenit” kopš 2012. gada un tās sastāvā guvis 44 vārtus, kā arī atzīmējies ar 35 rezultatīvām piespēlēm. Pagājušajā sezonā viņš bija Krievijas Premjerlīgas otrs labākais vārtu guvējs, atpaliekot tikai no CSKA pārstāvja Seidu Dumbijas. Halks arī ir regulārs Brazīlijas izlases spēlētājs un 41 mačā guvis deviņus vārtus, tās sastāvā piedalījās Pasaules kausa finālturnīrā vasarā.

„Zenit” Halku iegādājās par 40 miljoniem eiro no Portugāles „Porto”. Jaunajā līgumā izpirkšanas summa, kā vēsta Krievijas mediji, nav mainīta un joprojām ir 30 miljonu eiro apmērā, tāpat arī nav ieviestas izmaiņas algas ailītē – Halks arī turpmāk katrā sezonā saņems aptuveni septiņus miljonus eiro.

Halks ar komandas preses dienesta starpniecību pavēstījis, ka ir ļoti laimīgs pagarināt līgumu un cer „arī turpmāk sniegt prieku šim diženajam klubam”.

Izmantotie resursi:СЭ Деньги. СПОРТ-ЭКСПРЕССНовости - Официальный сайт ФК «Зенит»https://twitter.com/zenit_spb?origi...Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties