10.04.2017. 01:05

Centrālajā mačā Halka un Oskara pārstāvētā Šanhajas SIPG uzņēma līderi Taišanas ''Shandong Luneng''. Abi brazīlieši ir sezonu sākuši lieliski, pirms šīs spēles kopā bija guvuši septiņus vārtus un vēl atzīmējušies ar deviņām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr viesiem ar teicamu spēli uzbrukumā izcēlies Papiss Sisē, kamēr Itālijas izlases spēlētājs Graciāno Pelle vēl nav guvis vārtus jaunajā sezonā.

SIPG komanda iesāka aktīvi, it īpaši Halks lika pretinieku aizsargiem izjust spiedienu, izpildot vairākus bīstamus sitienus pa vārtiem jau pirmajās desmit minūtēs. Ne bez panākumiem, jo jau pavisam drīz pēc skaistas izspēles Vu Lei izdarīja piespēli tieši garām vārtsargam, ko uzņēma brazīlietis un veiksmīgi trieca tukšajos vārtos - 1:0. Spēles aktivitāte ievērojami norima pēc tā, Sisē un Songam Longam bija vairākas iespējas spēli izlīdzināt puslaika vidusdaļā, bet bez panākumiem.

Tomēr uzreiz pēc pārtraukuma ilggadējais Ņūkāslas ''City'' uzbrucējs pārsteidza vārtsargu nesagatavotu, kad precīzi no distances sita mērķī – 1:1. Tie bija viņa jau ceturtie gūtie vārti šosezon. Pēc nepilnām piecām minūtēm senegālietis varēja izvirzīt ''Shandong Luneng'' pat vadībā, bet viņa izdarītais sitiens lidoja garām vārtiem. Tomēr 70. minūtēs viesi patiešām varēja brīnīties kā rezultāts vēl bija vienāds, īsā laikā visi Pelles, Sisē un Žila triecieni no tuvas distances tika atvairīti. Lielākais murgs gan viņiem tikai sekoja, jo 83. minūtē Vei Šihao, saņēmis piespēli no Oskara, spēcīgi sita vārtos no liela attāluma – 2:1. ''Shandong Luneng'' izmisīgi centās izraut vismaz neizšķirtu, bet laika bija par maz un viņi piedzīvoja sezonas pirmo zaudējumu.

Bijušā Mančestras ''City'' galvenā trenera Manuela Pelagrīnī vadītā Hebei ''China Fortuna'' savā laukumā tikās ar Karlosa Tevesa pārstāvēto Šanhajas ''Stenhua''. Mājiniekiem laukumā atgriezās Esekils Laveci, kamēr Žervinju vēl nebija fiziski gatavs un pieteikumā redzams nebija.

Spēle neiesākās ar pārsteidzīgiem uzbrukumiem, abas komandas pētīja pretiniekus. Tas gan izmainījās pēc 12. minūtes, kad vispirms bijušais Milānas ''Inter'' pussargs Fredijs Gvarins sita mājinieku vārtos (1:0), bet momentus vēlāk Aloisio izlīdzināja rezultātu, sitot šoreiz viesu vārtos – 1:1. Desmit minūtes vēlāk Tevess varēja atgūt vadību, bet viņa sitiens tika notverts. Viņš varēja kost pirkstos, jo neilgi pēc tam divu minūšu laikā mājinieki guva vēl divus vārtus un starpību palielināja - 3:1.

Otrajā puslaikā Tevess izdarīja piespēli Džovāni Moreno, kurš to izmantoja veiksmīgi – 3:2. Nākamos vārtus nebija ilgi jāgaida, jo tikai vienu minūti vēlāk Laveci izpildīja centrējumu no brīvsitiena, ko uzņēma Gao Žunji novirzot bumbu mērķī – 4:2. Trešo reizi šajā mačā divi vārti tiek gūti divu minūšu laikā. Turpmāko puslaiku abas komandas spēlēja piesardzīgu un ļoti saspringtu spēli, bīstamām situācijām un vārtiem izpaliekot.

Citā spēlē leģendārā itāļu futbolista Fabio Kanavāro vadītā Tjaņdziņas ''Quanjian'' guva savu otro uzvaru pēc kārtas (1:0), vēl Ķīnā vārtus neguvušais Aleksandro Pato atzīmējās ar savu otro rezultatīvo piespēli. Tikmēr Guandžou derbijā starp R&F un ''Evergrande'' uzvarētājs netika noskaidrots (2:2), tikai otrā puslaika kompensācijas minūtēs tiekot gūtiem pēdējiem spēles vārtiem. Neskatoties uz zaudētajiem punktiem, R&F izvirzījusies Superlīgas līderpozīcijā.

Ķīnā neveiksmīgi turpina bijušais ''Watford'' bombardieris Odions Igalo, kurš nespēja izmantot lieliskas vārtu gūšanas iespējas, viņa komandai spēlējot neizšķirti (1:1) un paliekam izslēgšanas zonā. Pekinā savu iepriekšējo spēli, kurā guva divus vārtus, nespēja atkārtot Buraks Jilmazs, kuram neveiksmīgs mačs individuāli, lai arī komanda izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas (1:0). Pieteikumā vēl arvien šosezon netika iekļauts Džeksons Martiness, kamēr Alekss Teksera diskvalifikācijas dēļ izlaida trešo spēli.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa