10.06.2014. 23:01
«Haas» komanda, ko vadīs «Nascar» seriāla komandas īpašnieks Džīns Hāss, savu debiju Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionātā atlikusi uz 2016.gadu.

Iepriekš «Haas» vienība aprīlī bija saņēmusi apstiprinājumu no Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA), ka tā F-1 čempionātā drīkst piedalīties jau ar nākamo sezonu. Tomēr komanda pavēstījusi, ka tai ir pārāk maz laika, lai paspētu sagatavoties līdz nākamajam gadam, tādēļ tā prestižajā sacensību seriālā gatava startēt ar 2016.gadu.

«Haas» vadība informējusi, ka tā šobrīd, pateicoties lielajam laikam sprīdim līdz 2016.gadam, vēlas attīstīt pati savu šasiju, turklāt Hāsam esot pašam savs vēja tunelis.

Vienības vadītājs Ginters Štainers, kurš savulaik ir strādājis arī «Red Bull» komandā, sacīja, ka šobrīd par dzinēju piegādi noris sarunas ar «Ferrari» un «Mercedes» pārstāvjiem.

Jau vēstīts, ka kā otra potenciālā F-1 jaunpienācēja jau ilgāku laiku tiek minēta Kolina Kolesa komanda. Viņš iepriekš vadīja bijušo vienību «Hispania Racing Team» (HRT), bet tagad sadarbojas ar rumāņu uzņēmējiem.

F-1 noteikumi čempionātā atļauj piedalīties tieši 13 komandām, bet šobrīd tajā piedalās 11 vienības.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties