01.07.2012. 11:01
Bijušais Spānijas superkluba «FC Barcelona» galvenais treneris Hoseps Gvardiola uzskata, ka par Eiropas čempioniem kļūs Spānijas izlases futbolisti, vēsta vietējie masu mediji.

Šovakar, plkst. 21.45 Kijevas olimpiskajā stadionā Eiropas čempionāta finālspēlē Spānija tiksies ar Itāliju. Ja Spānijas valstsvienība uzvarēs, tad tā kļūs par pirmo komandu vēsturē, kas uzvarējusi trīs nozīmīgākajos turnīros pēc kārtas - 2008. gada Eiropas čempionātā, 2010. gada Pasaules kausa finālturnīrā un 2012. gada Eiropas čempionātā.

«Es domāju, ka Spānija uzvarēs un ieies vēsturē,» norāda Gvardiola. «Spānija jau tā ir iekļuvusi trīs lielajos finālos četru gadu laikā. Tas ir sasniegums, ar kuru nevar lepoties neviena cita komanda.»

«Nav svarīgi, vai laukumā būs centra uzbrucējs vai nebūs. Komanda ir labās rokās - Visente del Bose ir piemērotākais treneris Spānijas izlasei. Bet vārtus gūt spēj vairāki futbolisti,» piebilst Gvardiola.

  

Tweetget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties