23.07.2015. 12:49
Meksikas futbola izlases kapteinis Andress Gvardado pēc iekļūšanas Zelta kausa finālā sarunā ar "Fox Sport 2" atklāja, ka apsvēris domu speciāli netrāpīt 11m soda sitienu, kas ļautu finālā iekļūt Panamā.

Meksikas un Panamas izlases pusfināla izskaņa izvērtās patiešām dramatiska, un 90. minūtē Panamas spēlētājs tika sodīts par spēli ar roku savā soda laukumā. Meksikas kapteinis Andress Gvardado pēc panamiešu ilgajiem protestiem soda sitienu realizēja, tāpat kā vēl vienu pagarinājumā, taču pēcspēles intervijā Gvardado atklāja, ka emocijas nav tās vissaldākās.

"Es nesvinēju precīzo soda sitienu, jo tā pendele atstāja rūgtas sajūtas," izteicās 28 gadus vecais "Eindhoven" pussargs. "Uz brīdi domāju, ka šadā situācijā būtu speciāli jāsit garām, taču man tomēr bija jābūt profesionālim. Galu galā, arī mēs iepriekš esam saņēmuši skarbus tiesnešus spriedumus."

Gvardado un Meksikas izlase finālā sacentīsies ar Jamaiku, kuru tik tālu Zelta kausā aizspēlējusies pirmoreiz, savukārt Panama un ASV cīnīsies par trešo vietu. Panamas futbolisti ģērbtuvēs gan visai skaidri norādījuši, ko domā par turnīra organizatori CONCACAF, visi kopā paceļot plakātu, uz kura rakstīts "CONCACAF ir zagļi" un "korupcija".

Savukārt Panamas Futbola federācija savā mājaslapā izplatījusi ļoti emocionālu paziņojumu, kurā pieprasa diskvalificēt attiecīgās spēles tiesnešus ar ASV galveno tiesnesi Marku Gaigeru priekšgalā: "Visiem, kuri redzēja spēli, ir skaidrs, ka Panama laukumā bija pārāka. Pretiniekiem nebija nekādu argumentu pret mūsu tehnisko spēli un taktiku, tādēļ ar skaidru mērķi iegāzt mūsu izlasi spēlē iesaistījās tiesnesis, netaisnīgi parādot sarkano kartīti un no nekurienes ieviešot 11m soda sitienu. CONCACAF ļaunā tiesāšana atstājusi mūsu izlasi ārpus Zelta kausa fināla, tādēļ visa Panama nosoda tiesnešu vājo darbību un cer, ka tiks pieņemti situāciju uzlabojoši lēmumi."

Izmantotie resursi:Mexico's Guardado thought about missing penalty...FEPAFUT exige remoción integral de la Comisión...Veikot.lv, SIA Veikot.lv, SIA R.Feldmaņa 8, Rīga, LV-1014
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties