21.10.2016. 23:21

Vladislavs Gutkovskis devās „Termalica” sākumsastāvā izbraukuma spēlē pret Krakovas „Wisla”, kas sezonu sākusi neveiksmīgi. „Termalica” savukārt uzlidojusi Polijas līgas līderu vidū, bet šodien bija spiesta samierināties ar zaudējumu 0:2. Pirmie vārti tika ielaisti 26. minūtē, bet otrā puslaika vidū krakovieši realizēja pendeli.

Pirms šodienas zaudējuma „Termalica”, kas nebūt nav pieskaitāma pie līgas favorītēm, bija pratusi iegūt punktus septiņās spēlēs pēc kārtas, šajā laikā izcīnot četras uzvaras un trīs reizes spēlējot neizšķirti.

Citā Polijas Ekstraklases mačā Pāvels Šteinbors palika „Arka” rezervē, kamēr viņa komanda ar 0:3 zaudēja „Pogon”. Šteinbora komanda gan joprojām ieņem visai augsto piekto vietu kopvērtējumā.

Dāvis Ikaunieks savukārt otro reizi palika Čehijas „Vysocina” rezervē. Viņa komanda spēlē pret Kaspara Gorkša bijušo klubu Prāgas „Dukla” izvirzījās vadībā 37. minūtē un cerēja uz savu pirmo uzvaru sezonas 11 spēlēs, taču tas neizdevās. Uzreiz pēc Ikaunieka došanās laukumā 68. minūtē Prāgas komanda panāca neizšķirtu 1:1, un spēle tā arī noslēdzās.

Ikaunieka komanda ar tikai pieciem gūtiem punktiem ieņem priekšpēdējo vietu Čehijas līgā, turklāt no labāko desmitnieka atpaliek jau sešus punktus un aizvadījusi par spēli vairāk nekā teju visi pārējie konkurenti.

Izmantotie resursi:Ekstraklasa.orgLATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties