16.10.2016. 19:58

Polijā zaudējuma rūgtumu septiņus mačus pēc kārtas nav piedzīvojusi "Termalica", kas savā laukumā cīnījās neizšķirti ar "Jagiellonia" – 0:0. Katra komanda vārtu rāmī izdarīja tikai vienu sitienu. Latvijas izlasē debitējušais Vladislavs Gutkovskis, kurš ir viens no Polijas labākajiem snaiperiem, 67. minūtē tika nomainīts. Abas komandas savākušas 24 punktus un atrodas labāko vienību trijniekā, no līderes Gdaņskas "Lechia" atpaliekot par vienu punktu.

Čehijas čempionātā bez uzvarām turpina cīnīties "Jihlava", kas izbraukumā ar 0:3 piekāpās Prāgas "Sparta". Ar desmit mačos piedzīvotajiem sešiem zaudējumiem un četriem neizšķirtiem komanda ieņem 15. vietu 16 vienību konkurencē. Visi vārti tika ielaisti laika posmā no 30. līdz 55. minūtei. Dāvis Ikaunieks laukumā pavadīja visas 90 minūtes. Deviņos mačos viņa kontā trīs vārtu guvumi.

Šveices pēc spēka otrajā līgā ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnīja "Wil", kas ar 20 punktiem ieņem trešo vietu turnīra tabulā. Vienīgos vārtus gūstot 69. minūtē, viesos ar 1:0 izdevās pieveikt "Aarau". Uzbrucējs Artūrs Karašausks gan tika nomainīts astoņas minūtes pirms izvirzīšanās vadībā, un izcēlās tieši viņu nomainījušais Samirs Fazli no Maķedonijas.

Turcijas pēc spēka otrajā līgā neveiksmi izbraukumā piedzīvoja "Giresunspor", kas ar 0:1 atzina "Eskisehirspor" pārākumu. Laukuma saimnieki uzvaras vārtus iesita otrā puslaika sākumā. Igors Tarasovs, kurš laukumā pavadīja 90 minūtes, pirmajā puslaikā nopelnīja brīdinājumu.

Austrijas čempionāta pašlaik vājākā komanda "Mattersburg" mājās ar 0:2 zaudēja Vīnes "Austria". Kapitulēt nācās 49. un 87. minūtē. Malējais aizsargs Vitālijs Maksimenko spēlēja no zvana līdz zvanam.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650