02.06.2015. 15:30
Brazīlijas futbola izlasei gaidāmajā „Copa America” nāksies iztikt bez Luiza Gustavu, kurš iedzīvojies ceļgala savainojumā, savukārt futbola klubs „Barcelona” panākusi vienošanos pagarināt līgumu ar spāņu futbolistu Džordi Albu līdz 2020.gadam.

27 gadus vecais „Wolfsburg” futbolists iedzīvojies ceļgala meniska savainojumā un viņam nāksies gulties uz operācijas galda, kas nozīmē, ka „Copa America”, kas tiks aizvadīts Čīlē, viņam ies secen. Brazīlijas galvenais treneris Dunga vēl nav paziņojis, kas aizstās Luizs Gustavu. Brazīlija pirmo spēli aizvadīs 14.jūnijā, tiekoties ar Peru.

Savukārt titulētais spāņu futbola klubs „Barcelona” panākusi vienošanos ar Džordi Albu, kurš pagarinājis līgumu ar katalāņu vienību līdz 2020.gadam, kā arī sportista līgumā ir punkts, ka spāņa līgums var tikt izpirkts par 150 miljoniem eiro.

Džordi Alba spāņu grandam pievienojās 2012.gadā, kad no „Valencia” pārcēlās uz „Barcelona”. Viņa sākotnējais līgums beigtos 2017.gadā. Alba kopā ar „Barcelona” izcīnījis divus Spānijas „La Liga” titulus, kā arī Karaļa kausu un šogad, iespējams, pievienos arī Čempionu līgas titulu.

Izmantotie resursi:Alba signs new Barcelona deal - Goal.comBrazil midfielder Luiz Gustavo ruled out of...Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties