21.05.2014. 08:55
Ernests Gulbis pirms drīzumā gaidāmā "French Open" turnīra nolēmis piedalīties Nicas ATP turnīrā, kura otrajā kārtā (sev pirmajā) ielozēts pret Slovākijas tenisistu Martinu Kližanu. Gulbja uzvaru šajā mačā bukmeikeri novērtējuši ar koeficientu 1,42.

Savu pēdējo spēli Ernests Gulbis droši vien atceras nelabprāt vai, vēl labāk, pacenties aizmirst jau tagad, jo Romas turnīrā diezgan bezcerīgi izstājās, zaudējot spānim Davidam Fereram. Šodien viņam būs iespēja atgūt uzvaras garšu, spēkojoties ar slovāku kreili Martinu Kližanu, kurš ATP rangā ieņem 62. vietu.

Tiesa, vēl pagājušās sezonas sākumā viņš bija aizcīnījies līdz 26. vietai, un labu formu demonstrē arī šajā pavasarī. Nupat kā Kližans ieguva "BMW Open" uzvarētāja titulu Berlīnē, savā ceļā uz kausu pieveicot tādus tenisistus kā Mihailu Južņiju, Denisu Istominu, Tomiju Hāsu un Fabio Foņini. Šosezon Kližans paguva arī samērot spēkus ar Latvijas tenisistiem Deivisa kausa izcīņā - Artūru Lazdiņu viņš pieveica divos setos (6:3, 6:3), bet Anda Juškas pretestību salauza tikai piecos sīvos setos (6:4, 6:7, 6:3, 4:6, 8:6).

Bukmeikeri par favorītu šajā mačā uzskata rangā daudz augstāk esošo Gulbi, uz kura uzvaru pieejams koeficients 1,42, kamēr Kližana panākums novērtēts ar 2,80. Iespēja, ka Gulbis uzvarēs divos setos, ir ar koeficientu 1,92, savukārt jau viena seta atdošana un uzvara ar 2:1 tiek uzskatīta par nelielu pārsteigumu (koeficients 3,75).

Tiesa, Kližans Minhenes turnīra finālu aizvadīja ceturtajā maijā jeb teju trīs nedēļas iepriekš, līdz ar to viņa spēļu prakse nedaudz iesīkstējusi. Koeficients uz to, ka Gulbis uzvarēs pirmajā setā, ir 1,50, savukārt iespēja, ka tas nevilksies ilgāk par deviņiem geimiem, ir novērtēta ar 1,97.

Mačs sāksies apmēram 16:00 pēc Latvijas laika un to varēs vērot arī UnibetTv tiešraidē. Jāpiezīmē, ka Gulbis šajā turnīrā izsēts ar augsto otro numuru, savukārt pirmais numurs atvēlēts Džonam Isneram no ASV.

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Ernests Gulbis - Martin Klizan
11.38  22.95  Veic Betsafe likmi!
86% 0% 14%  
  Visas spēlesBulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties