23.05.2014. 14:21
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis sezonas otro «Grand Slam» turnīru «Roland Garros» sāks ar maču pret poli Lukašu Kubotu, noskaidrojās izlozē.

  • Gulbis izglābjas pret draugu Tursunovu un iekļūst pusfinālā vakar
  • Palielināts «French Open» turnīra balvu fonds 2014. g. 16. aprīlis

ATP rangā 25 gadus vecais latvietis šobrīd ieņem 19. vietu, bet Francijas atklātajā čempionātā izlikts ar 18. numuru. Līdz ar to pirmajās divās kārtās (ja pārvarēs) Gulbis netiksies ar pārējiem izliktajiem tenisistiem.

Kubots ATP reitingā šobrīd ir 66. pozīcijā. Savā starpā Latvijas pārstāvis ar Kubotu līdz šim ticies divreiz, abos mačos panākumu gūstot Gulbim.

Otrajā kārtā šā mača uzvarētājs spēkiem mērosies ar Žiljēnu Beneto (Francija) vai kādu no kvalifikācijas barjeru pārvarējušajiem tenisistiem.

Pagājušajā gadā Gulbis prestižajā turnīrā aizkļuva līdz otrajai kārtai, kurā ar 7:6 (5), 4:6, 6:7 (4), 2:6 atzina mājinieka Gaela Monfisa pārākumu.

«Roland Garros» turnīrs Parīzē, kura kopējais prēmiju fonds ir 25 miljoni eiro, sāksies 25. maijā. Vienspēļu turnīra uzvarētāji balvās saņems 1,65 miljonus eiro, kas ir par 150 000 eiro vairāk, nekā pērn saņēma uzvarētāji spānis Rafaels Nadals un amerikāniete Serēna Viljamsa.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties