20.09.2013. 15:20

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pirmajā geimā pie savas serves Gulbis zaudēja tikai vienā izspēlē, bet otrajā geimā ieguva pirmo breiku mačā, kad pie rezultāta 40:30 izmantoja vienīgo iekrāto breikbumbu. Nākamajā geimā pie savas serves latvietis atkal piekāpās tikai vienā izspēlē, bet ceturtajā geimā ieguva trīs breikbumbas. Tās visas Bautista spēja atspēlēt, seta izskaņā tika galā ar vēl vienu Gulbja breikbumbu, bet ar piekto mēģinājumu latvietim tomēr izdevās otro reizi pēc kārtas lauzt sāncenša servi.

Otrā seta ievadā abi tenisisti uzvarēja pa vienam geimam pie savas serves, bet trešajā geimā Gulbis pēc divu breikbumbu neizmantošanas tika arī pie trešās iespējas un panāca 2-1 savā labā. Nākamajā geimā latvietis kārtējo reizi pie savas serves zaudēja tikai vienā izspēlē un panāca divu punktu pārsvaru. Pēc vēl viena pārliecinoša snieguma pie savas serves pēc sešiem geimiem Gulbis atradās vadībā ar 4-2, bet geimu vēlāk ieguva divas breikbumbas. Izmantojis otro no tām, latvietis panāca jau 5-2 savā labā, bet sekojušajā geimā nodrošināja panākumu, vēl vienu reizi ļaujot pretiniekam uzvarēt tikai vienā izspēlē.

Pusfinālā Gulbs tiksies ar poli Mihalu Pšišesniju, kurš piektdien trīs setos ar 7-6(7), 1-6, 6-3 uzveica čehu Lukašu Rosolu.

Gulbis šo gadu aizvada sekmīgi un ATP rangā pašlaik ieņem 36.vietu, bet turnīrā izlikts ar sesto numuru. Pirmajā kārtā viņš trešdien ar 6-0, 6-1 sagrāva krievu Mihailu Jelginu, bet ceturtdien aizvadītajā otrajā kārtā ar 6-3, 1-6, 6-3 pieveica Igaunijas labāko tenisa spēlētāju Jirgenu Zopu.

Par pusfināla sasniegšanu latvietis ticis pie 90 ATP vienspēļu ranga punktiem un gandrīz 23 tūkstošiem ASV dolāru.Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties