21.05.2015. 10:36
Latvijas labākajam tenisistam Ernestam Gulbim vēl ir daudz nianšu, pie kurām jāstrādā, lai atgūtu savu spēli, izteicies pats sportists.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Trešdien Gulbis ar uzvaru sāka Nicas «ATP World Tour 250» sērijas turnīra čempiona titula aizstāvēšanu, otrās kārtas mačā ar 7-5, 4-6, 6-1 pieveicot Ukrainas sportistu Aleksandru Dolgopolovu.

«Vēl joprojām ir daudz nianšu, pie kurām man jāstrādā,» turnīra rīkotāji citē Gulbja teikto. «Pēdējo trīs nedēļu laikā esmu aizvadījis smagus treniņus, daudz kas tajos bija citādāk, nekā ierasts.»

«Manas labākās atmiņas par savu spēli ir no pagājušā gada sākuma līdz Francijas atklātā čempionāta beigām. Pēc tam man vairs nebija pārāk labi rezultāti, turklāt kortā nejutos gana labi vairāku iemeslu dēļ - sāpes plecā, kā arī citu cēloņu dēļ. Pamazām tas mainās. Man ir jāuzvar šāda veida mači,» izteicās Gulbis.

Jau ceturtdien latvieti gaida arī ceturtdaļfināla mačs, kurā viņš tiksies ar savu treniņbiedru austrieti Dominiku Tīmu.

Trešdien gūstot panākumu, Gulbis pārtraucis sešu zaudējumu sēriju un guvis vien otro uzvaru šogad aizvadītajos 13 mačos.2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties