15.05.2013. 21:42
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis Romas "Masters 1000" sērijas turnīra otrās kārtas mačā trešdien ar rezultātu 6-1, 6-1 pārliecinoši pieveica serbu Viktoru Troicki.Maču ar servi uzsāka Gulbis, kurš geimu uzvarēja un izvirzījās...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis Romas "Masters 1000" sērijas turnīra otrās kārtas mačā trešdien ar rezultātu 6-1, 6-1 pārliecinoši pieveica serbu Viktoru Troicki.

Maču ar servi uzsāka Gulbis, kurš geimu uzvarēja un izvirzījās vadībā, taču jau otrajā geimā Gulbim izdevās lauzt Troicka servi un izvirzīties vadībā ar 2-0. Mača turpinājumā Gulbis pārliecinoši dominēja pie savas un centās lauzt pretinieka servi, kas viņam izdevās ar otro piegājienu, panākot vadību ar 5-1. Nākamajā geimā Troickis Gulbim īpašas grūtības nesagādāja, kas latvietim ļāva pārliecinoši uzvarēt pirmo setu ar 6-1.

Otrais sets iesākās ar Troicka servi, ko Gulbim izdevās lauzt. Arī nākamajos divos geimos katram izdevās tikt galā ar pretinieka servi, latvietim panākot vadību ar 2-1. Šoreiz Gulbis neļāva Troickim lauzt savu servi un latvietis spēja izvirzīties vadībā ar 3-1. Atlikušajā spēlē Gulbis pārliecinoši kontrolēja cīņas gaitu, neļaujot Troickim uzvarēt nevienā setā.

Trešajā kārtā Gulbis ceturtdien spēkosies ar spāni Rafaelu Nadalu, kurš ar 6-1, 6-3 pārliecioši uzveica itāli Fabio Foņīni. Gulbis ATP rangā ieņem 46.vietu, bet Nadals ir piektais. Abi iepriekš tikušies piecas reizes, visos mačos uzvaras svinot spānim. Pavisam nesen abi tikās Indianvelsas Masters turnīra 1/8 finālā, kurā Nadals bija pārāks ar 4-6, 6-4,-5.Šo turnīru Gulbis sāka vēl no kvalifikācijas, pirmajā kārtā ar 6-1, 7-6 (8:6) pieveicot rumāni Adrianu Unguru, bet otrajā cīņā ar 6-3, 6-2 pieveicot Džanluku Naso no Itālijas.

Savukārt pamatsacensību pirmajā cīņā viņš trešo reizi šosezon ar 6-2, 7-6 (8:6) pieveica somu Jarko Nieminenu.

Par kvalifikācijas un pamatsacensību un pirmo divu kārtu pārvarēšanu Gulbis jau nopelnījis 115 ATP ranga punktus.Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties