18.11.2014. 23:13

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Gulbis finālcīņā pret austrieti Tīmu ar diviem pretinieka servē gūtiem punktiem panāca 6-2 pārsvaru, bet spēles turpinājums izvērtās sarežģītāks. Tīms 10.geimā lauza pretinieka servi, tomēr teicami servējušais Gulbis noturēja viena breika pārsvaru un cīņas izskaņā ar otro no divām mačbumbām nodrošināja uzvaru. Augustā Gulbis savainojuma ietekmē zaudēja Tīmam ASV atklātā čempionāta otrajā kārtā.

Latvijas tenisa līderis pusfinālā ar 9-8 (10-6) mača taibreikā uzvarēja itālieti Fabio Fonjīni, bet otrā pusfinālā Tīms ar 9-8 (10-5) pārspēja Vācijas tenisistu Filipu Kolšreiberu, kurš turnīrā aizstāja sākotnēji pieteikto Kanādas spēlētāju Milošu Raoniču.

ATP rangā visaugstāk no turnīra dalībniekiem bija Gulbis, kurš sezonu noslēgs 13. pozīcijā. Fonjīni rangā ir 20. vietā, bet Kolšreibers un Tīms ieņem attiecīgi 24. un 39.vietu.

Līdz šim karjerā veiksmīgāko sezonu Gulbis noslēdza ar 41 uzvaru oficiālās 62 spēlēs un divu ATP turnīru čempiona tituliem. ATP sezonas pēdējo "Masters" turnīru Parīzē viņš izlaida savainojuma dēļ, taču pietiekami ātri atlaba, lai varētu piedalīties paraugturnīrā Ungārijas galvaspilsētā.Tenisa klubs Spars, SIA "Jaunrūdas", Mārupes n., LV-2167
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties