02.03.2013. 19:41

Šodien Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) 1. divīzijas spēlē uzvaru izcīnīja ''Barons kvartāls'', kas savā laukumā ar rezultātu 93:71 apspēlēja ''Liepāja/Triobet'' vienību. Uzvarētāju rindās lielisku spēli aizvadīja Māris Gulbis, gūstot 28 punktus.

Cīņai sākoties, abas komandas savus uzbrukumus virzīja caur groza apakšu, kur sevi izpaust varēja Tailers Keins un Arnolds Helmanis. Emocijas laukumā sita augstu vilni jau no mača sākuma - pēc nepilnām piecām nospēlētām minūtēm tehnisko piezīmi izpelnījās mājinieku līderis Māris Gulbis. Pēc vairākām tālām atlēkušajām bumbām ''baroniem'' radās iespējas izveidot ātros uzbrukumus un Džamara Digsa ātrās kājas un Māra Gulbja precīzais trejacis rīdziniekiem 1. ceturtdaļas beigās nodrošināja četru punktu handikapu (21:17). 2. ceturtdaļā ''baroni'' turpināja saimniekot pie groziem - bloķēti metieni atkal pavēra iespējas ātrajiem uzbrukumiem, un pēc Duļķa precīza metiena ātrajā uzbrukumā mājiniekiem jau plus deviņi (28:19). Liepājnieki 1. puslaikā ļoti izjuta Pīrsa Kaldvela iztrūkumu - uzbrukumā ļoti daudz garām aizmestu metienu un 20 minūšu laikā izdarīta viena pati rezultatīva piespēle. Ejot lielajā pārtraukumā, rezultāts uz tablo 46:31 ''baronu'' labā.

2. puslaika sākumā savu meistarību demonstrēja Tailers Keins, vairākkārtīgi triecot bumbu grozā no augšas, panākot savai komandai 19 punktu pārsvaru (50:31). 3. ceturtdaļas beigās sekmīgi uzbrukumā darbojās mājinieku jaunieguvums lietuvietis Deivids Duļķis - precīzs tālmetiens pēc dribla un sarežģīts 2+1 gājiens zem groza. Pēc 30 nospēlētām minūtēm rezultāts 70:51 par labu Rīgas komandai. Cenšoties lauzt spēles gaitu, Kaspara Mājenieka komanda laukuma saimniekiem piedāvāja 1-2-2 presingu, taču ''baroniem'' tas nopietnas problēmas nesagādāja - Duļķis un Digss ar precīziem metieniem no perimetra nepielaida liepājniekus tuvāk, un ''Barons kvartāls'' varēja svinēt pārliecinošu uzvaru ar 93:71.

Uzvarētāju rindās ierasti rezultatīvs bija Māris Gulbis, viņam 28 punkti (3p. - 5/5) un četras atlēkušās bumbas. Taileram Keinam 21 punkts un pieci bloķēti metieni, bet Džamaram Digsam 11 punkti, astoņas bumbas zem groziem un sešas rezultatīvas piespēles. Labāko spēli līdz šim ''Barons'' rindās aizvadīja lietuviešu aizsargs Deivids Duļķis, kuram 15 punkti un piecas rezultatīvas piespēles. Zaudētāju rindās saturīgu sniegumu demonstrēja Ingus Jakovičs, kura rēķinā 17 punkti.

''Baronam'' šī bija 17. uzvara 26 spēlēs, kas turnīra tabulā rīdziniekus ierindo 3. vietā.

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Barons kvartāls - Liepāja/Triobet
11.22  24.25 
73% 0% 27%  
  Visas spēles"Rezerves virsnieku apvienība" ''Akmenskalni'', Raunas novads Jātnieku sports
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties