13.04.2015. 15:00
Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis šodien Montekarlo ATP Masters turnīra pirmajā kārtā ar 1:6 un 0:6 piekāpās austrietim Andreasam Haideram-Maureram.

"Treniņos es spēlēju ļoti labi. Tagad man trūkst pārliecības pašā spēlē. Šīs nedēļas treniņos es jutos lieliski," pēc zaudējuma austriešu tenisistam Andreasam Haideram-Maureram atzina Ernests Gulbis.

Gulbim tas bija pirmais mačs zviedru speciālista Tomasa Enkvista vadībā. "Katras pārmaiņas ir labas pārmaiņas. Ar Tomasu kortā bija patiešām pozitīva atmosfēra. Viņš mani atbalstīja un motivēja. Viss bija patiešām labi, izņemot pašu spēli. Šī stunda Montekarlo bija slikta, bet pārējā nedēļa bija vienkārši neticama," piebilda Latvijas vadošais tenisists.

Par dalību vienspēļu turnīrā latvietis ieguva 10 reitinga punktus un 11 650 eiro prēmiju. Gulbis pārī ar kanādieti Milošu Raoniču piedalīsies arī dubultspēļu sacensībās, kur 1.kārtā tiksies ar spāņu duetu – Fernando Verdasko un Tomijs Robredo. Šī spēle otrdien vai trešdien.

Izmantotie resursi:ATP World Tour - Official Site of Men's...Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties