21.05.2014. 21:28

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

«Pēdējās divas nedēļas man ir bijušas jocīgas, jo visu laiku esmu juties nedaudz apslimis. Trīs dienas nebiju trenējies, tāpēc pirmais sets bija smags,» pēc cīņas izteicās Gulbis. «Tas nebija mans labākais teniss, taču svarīgākais bija uzvara par katru cenu.» 

«Mača gaitā izdevās Kližanu mazliet nokaitināt, kas nospēlēja man par labu. Par vienu draugu ATP tūrē mazāk,» piebilda latvietis.

Gulbis turnīrā izlikts ar otro numuru, kas viņam deva brīvu pirmo kārtu, bet Kližans pirmās kārtas cīņā otrdien ar 4-6, 6-3 un 6-4 pārspēja austrālieti Bernardu Tomiču. 

Par otrās kārtas pārvarēšanu Gulbis nopelnījis 45 ATP ranga punktus.

Trešajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā Gulbis tiksies ar krievu Dmitriju Tursunovu, kurš ir pasaules 32. rakete un turnīrā izlikts ar piekto numuru. Viņš trešdien ar 6-3 un 6-4 uzvarēja nīderlandieti Robinu Hāsi, kurš ATP rangā ieņem 50. pozīciju.

«Tursunovs ir spēlētājs, kura sniegums ir atkarīgs no mēness fāzes. Mēs esam labi draugi, bieži esam spēlējuši kopā dubultspēlēs. Katrā ziņā, cīņa vismaz būs jautra,» par savu nākamo pretinieku izteicās Gulbis. LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties