20.01.2015. 13:12
Ernests Gulbis pirmdien nespēja pārvarēt sezonas pirmā «Grand Slam» tenisa turnīra «Australian Open» pirmo kārtu, piekāpjoties (7-5, 0-6, 6-1, 6-7, 6-8) talantīgajam mājiniekam Tanasim Kokinakim, kuru tribīnēs vētraini atbalstīja vietējie līdzjutēji. Latvijas tenisistam skaļais atbalsts neesot traucējis.

  • Džokovičs un Vavrinka ar vieglām uzvarām sāk «Australian Open» šodien

«Es zaudēju, viņš uzvarēja,» laikrakstā «The Sydney Morning Herald» citēts Latvijas labākais tenisists, kas sacensībās bija izlikts ar 11. numuru. «Skatītāji man nesagādāja nekādas problēmas.»

LASI TVNET: Gulbis neizmanto četras mačbumbas un nepārvar «Australian Open» pirmo kārtu

Savukārt 18 gadus vecais Kokinakis neslēpa, ka līdzjutēji viņi spārnojuši, dzinuši uz priekšu. Viņš uzvaru pār Gulbi nosauca par savas karjeras lielāko panākumu.

«Esmu ļoti apmierināts, kā es turējos, pat brīžos, kad nespēlēju savu labāko tenisu. Atradu veidu, kā gūt punktus un rādīt spēli, kāda nepieciešama,» pastāstīja Kokinakis.

«Līdzjutēji bija neticami,» teica Austrālijas jaunais tenisists, kurš ATP rangā atrodas 147. pozīcijā, kas ir viņa karjeras augstākais rādītājs. Viņš sacīja, ka nedomā apstāties otrajā kārtā un ir gatavs cīņai ar savu tautieti Semu Grosu.

Melburnā Gulbis tikai divas reizes karjerā sasniedzis 2. kārtu. Tas notika 2009. gadā un pērn.

Prestižās sacensības ar kopējo prēmiju fondu 28,34 miljoni eiro noslēgsies 1. februārī.Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties