20.09.2013. 16:17

Spēlē, kas ilga tieši stundu, Gulbis pretiniekam ļāva uzvarēt tikai trīs geimus. Viņš pats pēc mača izteicās, ka bija pārāks pār spāni visos komponentos. Gulbis izpildīja piecus «eisus», kamēr Bautista neatvairāmi neizpildīja nevienu servi.

Par iekļūšanu ceturtdaļfinālā pusfinālā Ernests Gulbis jau nopelnījis 90 reitinga punktus un 22 280 ASV dolāru prēmiju.

ATP reitingā Gulbis šobrīd ieņem 36. pozīciju, bet viņa pretinieks ir 62. vietā. Iepriekš viņi savā starpā bija tikušies vienreiz, kad pagājušajā sezonā Orleānas «Challenger» turnīrā, Gulbis izstājās no cīņas pēc zaudējuma 6:7 (7) pirmajā setā.

Pusfinālā latvietis spēkosies ar poli Mihalu Pšišesniju, kas ceturtdaļfinālā ar 7:6 (7), 1:6, 6:3 negaidīti pārspēja čehu Lukašu Rosolu.

TVNET jau vēstīja, ka pirmajā kārtā Gulbis ar rezultātu 6:0, 6:1 sagrāva mājinieku Mihailu Jelginu, bet otrajā kārtā 6:3, 1:6, 6:3 uzvarēja Igaunijas labāko tenisistu Jirgenu Zopu. Savukārt spānis ceturtdaļfinālu sasniedza pēc uzvaras 2:6, 6:1, 7:6 (5) pār mājinieku Jevgēņiju Donskoju.

2012. gada sezonā jūrmalnieks šajā laikā turnīros nepiedalījās. Līdz ar to viņam reitinga punkti nav jāaizstāv.

Sanktpēterburgas «ATP World Tour 250» sērijas turnīrs uz cietām seguma kortiem norisināsies no 16. līdz 22.septembrim. Turnīra kopējais balvu fonds ir 519 775 ASV dolāru.