11.02.2014. 13:55
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis otrdien tika pie panākuma Nīderlandē notiekošā Roterdamas "ATP World Tour 500" sērijas turnīra pirmās kārtas mačā.Latvietis ar 6-4, 7-6 (7:4) uzvarēja Denisu Istominu no Uzbekistānas.Jau pirmajā...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Latvietis ar 6-4, 7-6 (7:4) uzvarēja Denisu Istominu no Uzbekistānas.

Jau pirmajā geimā Gulbim izdevās lauzt pretinieka servi, bet pēc tam Istomins atbildēja tieši ar to pašu, izmantojot otro no trim breikbumbām un izlīdzinot dueļa rezultātu. Nākamajā geimā Gulbis atkal bija tuvu pretinieka serves laušanai, taču tas neizdevās. Tomēr piektajā geimā latvietis lauza Ubekistānas tenisista servi jau otro reizi šajā cīņā, bet pēc tam triumfēja nākamajā geimā, panākot 4-2 sev par labu.

Pēc tam katram tenisistam izdevās triumfēt pie savas serves, pirmajam setam noslēdzoties ar rezultātu 6-4.

Gulbim otrā seta trešajā geimā jau trešo reizi šajā duelī izdevās lauzt pretinieka servi, bet pēc tam Istomins atbildēja ar to pašu, panākot 2-2. Turpinājumā starp abiem tenisistiem aizritēja līdzīga cīņa, katram tenisistam dominējot pie savas serves. Līdz ar to otrais sets tika turpināts taibreikā, kurā Gulbis ātri izvirzījās vadībā ar 3:1, bet taibreiku noslēdza sev par labu ar 7:4.

Par pirmās kārtas pārvarēšanu Gulbis ticis pie 20 ATP ranga punktiem.

Gulbis ATP rangā pašlaik ieņem 24.vietu, bet Istomins, kurš ir par diviem gadiem vecāks, atrodas 41.pozīcijā.

Sportisti līdz šim ATP raudzes un "Challenger" sērijas turnīros tikušies divas reizes, panākumus dalot uz pusēm. Nesenākā cīņa notika 2011.gadā Francijā, kad Gulbis uzvarēja ar 6-3, 4-6, 6-3.

Gulbis otrajā kārtā tiksies ar bulgāru Grigoru Dimitrovu, kurš izlikts ar astoto numuru, vai Dmitriju Tursunovu no Krievijas.

Latvietis šajā turnīrā startē otro reizi. Pērn viņš pēc kvalifikācijas pārvarēšanas tika līdz otrajai kārtai.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties