16.05.2013. 19:18
Latviešu tenisists Ernests Gulbis šodien aizvada Romas «Masters 1000» sērijas astotdaļfināla spēli pret pasaules ranga piekto raketi, spāni Rafaelu Nadalu.

Gulbis maču iesāka lieliski, pie savas serves uzvarot pārliecinoši, bet otrajā un ceturtajā geimā laužot Nadala servi, kas ļāva izvirzīties vadībā ar 4-0. Arī piektajā geimā pie savas serves latvietis izcīnīja pārliecinošu uzvaru, bet sestajā geimā pat ieguva setbumbu, kuru gan neizmantoja un beigās zaudēja pirmo geimu mačā. Tomēr jau nākamajā geimā Gulbis ar ceturto setbumbu pabeidza setu ar 6-1.

Otrā seta trešajā geimā Gulbis ieguva divas breikbumbas, taču Nadals abas atspēlēja un svinēja uzvaru geimā. Astotajā geimā Nadals ieguva pirmās breikbumbas šajā mačā, bet izmantoja otro no tām, ar lielu veiksmes palīdzību pirmoreiz uzvarot geimu pie latvieša serves. Taču nākamajā geimā veiksme nāca talkā Gulbim, kuram izdevās lauzt spāņu tenisista servi. Desmitajā geimā Nadals ieguva trīs setbumbas, tomēr latvietis tās atspēlēja un vēlāk uzvarēja arī geimu. Tomēr 12. geimā spānim pie Gulbja serves ieguva divas setbumbas un otro no tām viņš prata izmantot.

Izšķirošajā, trešajā setā pirmajos piecos geimos tenisisti uzvarēja pie savas serves, bet sestajā geimā Nadals ieguva divas breikbumbas, no kurām izmantoja jau pirmo un izvirzījās vadībā ar 4-2. Tomēr jau nākamajā geimā divas breikbumbas ieguva latvietis un tāpat kā Nadals izmantoja jau pirmo, laužot pretinieka servi.

Informācija tiks papildināta...

Turnīra ceturtdaļfinālā šī dueļa uzvarētājs tiksies ar spāni Davidu Ferreru, kurš izlikts ar ceturto numuru, vai vācieti Filipu Kolšraiberu.

Atgādinām, ka Romas turnīru Gulbis sāka ar divām uzvarām kvalifikācijas sacensības, kam sekoja uzvaras pirmajā kārtā pār somu Jarko Nieminenu - 6-2 un 7-6 (8:6), kā arī otrajā kārtā pār serbu Viktoru Troicki - 6-1 un 6-1.Latvijas Treneru tālākizglītības centrs Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties