23.06.2014. 07:43
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis šodien ar maču pret Igaunijas pirmo raketi Jirgenu Zopu uzsāk prestižo Vimbldonas turnīru.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Mačs sāksies kā pirmais 19.kortā, bet tā sākums iecerēts plkst.13.30 pēc Latvijas laika.

Kā zināms, Gulbis, kurš pasaules rangā šobrīd ieņem desmito vietu, Vimbldonas turnīrā izlikts ar 12.numuru.

Tikmēr 26 gadus vecais Zops šobrīd ir vien 275.labākais tenisists pasaulē, bet ir Igaunijas pirmā rakete. Savu karjeras augstāko punktu ATP rangā Zops sasniedza 2012.gada septembrī, kad tobrīd ieņēma 71.pozīciju, taču savainojumu dēļ pēdējā laikā spēlējis ļoti maz.

Abi tenisisti savā starpā līdz šim tikušies tikai vienu reizi - pērn Sanktpēterburgas ATP World Tour 250 sērijas turnīra otrajā kārtā, kad latvietis bija pārāks ar 6-3, 1-6, 6-3.

Izsētā tenisista statusu Grand Slam turnīrā Gulbis ieguvis septīto reizi karjerā. Ja pirmajās četrās reizēs kā izsētais viņš zaudēja jau pirmajā mačā, pirmo uzvaru latvietis guva šogad Austrālijas atklātajā čempionātā, bet pagājušajā mēnesī notikušajā Francijas atklātajā čempionātā aizvadīja sekmīgāko turnīru līdzšinējā karjerā, aizkļūstot līdz pusfinālam.

Līdz ar to Gulbis pirmajās divās kārtās nevarēs tikties ar citiem izliktajiem spēlētājiem, bet ar rangā augstāk esošiem tenisistiem latvietis nevarēs sacensties ātrāk par ceturto kārtu jeb astotdaļfinālu.

Otrajā kārtā šī dueļa uzvarētājs tiksies ar Ukrainas tenisistu Serhiju Stahovski vai Karlosu Berloku no Argentīnas, kamēr pēc tam pretī var nākt spānis Fernando Verdasko, kam Gulbis šajā turnīrā piekāpās pērn.

Sešās dalības reizēs Vimbldonā Gulbis tikai pērn pirmoreiz aizkļuva līdz trešajai kārtai, kurā piekāpās Verdasko.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties