15.05.2013. 21:25
Latviešu tenisists Ernests Gulbis šovakar izcīnīja pārliecinošu uzvaru Romas «Masters 1000» turnīra otrajā kārtā.

Pasaules ranga 46. vietā esošais Gulbis ar 6-1 un 6-1 pieveica serbu tenisistu Viktoru Troicki, kurš pasaules rangā ieņem 42. vietu.

Pirmo setu latvietis aizvadīja ļoti veiksmīgi, pie savas serves uzvarot pārliecinoši, bet pie Troicka serves iegūstot vairākas breikbumbas. Divos geimos Gulbim izdevās lauzt serbu tenisista servi, kas ļāva setu noslēgt ar 6-1.

Arī otrais sets Gulbim iesākās ļoti veiksmīgi, jo jau pirmajā geimā latvietis lauza Troicka servi, lai gan serbs ilgu laiku atteicās piekrist tiesneša lēmumam, kurš ieskaitīja izšķirošo sitienu. Ceturtajā geimā Troickis ieguva divas breikbumbas, tomēr latvietis tās atspēlēja un uzvarēja geimu, bet nākamajā atkal lauza pretinieka servi, panākot 4-1. Punktu mačam Gulbis pielika jau septītajā geimā, kad vēlreiz lauza Troicka servi.

Turnīra trešajā kārtā Gulbis mērosies spēkiem ar spāni Rafaelu Nadalu, kurš ar 6-1 un 6-3 pārspēja itālieti Fābio Fonjīni.

Atgādinām, ka Romas turnīru Gulbis sāka ar divām uzvarām kvalifikācijas sacensībās, bet pamatturnīra pirmajā kārtā viņš ar 6-2 un 7-6 (8:6) pieveica somu Jarko Nieminenu.Madam, fitnesa studija sievietēm Madam, fitnesa studija sievietēm Maskavas 240, Rīga, LV-1063
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties