17.03.2014. 08:03

, LSM.LV - Sports

Par Indianvelsas turnīra čempionu kļuva serbs Novaks Džokovičs, kurš finālā trijos setos ar 3-6, 6-3, 7-6 (7-3) uzvarēja Šveices tenisistu Rodžeru Federeru. Džokovičs reitingā saglabāja otro vietu aiz spāņa Rafaela Nadala, savukārt Federers pakāpās par trim pozīcijām uz piekto vietu.

Gulbis Indianvelsā ceturtdaļfinālā zaudēja amerikānim Džonam Isneram, kam iekļūšana pusfinālā ļāva pakāpties uz 10.vietu rangā. Gulbim reitingā izdzisa punkti par iekļūšanu Indianvelsas turnīra astotdaļfinālā pirms gada, bet Latvijas tenisista pozitīvā punktu starpība nebija tik liela, lai pakāptos rangā un pietuvotos savam līdzšinējam karjeras rekordam - 18.vietai.

Nadals rangā saglabāja pirmo vietu, lai gan Indianvelsā zaudēja trešajā kārtā. Trešais reitingā arvien ir šveicietis Stanislass Vavrinka.