21.05.2014. 20:50
Ernests Gulbis pēc pirmās gūšanas Nicas turnīrā (6:7(4), 6:4, 6:1 pret slovāku Martinu Kližanu) atzina, ka sacensībām ideāli sagatavoties liegušas veselības problēmas, kas viņam bijušas gan Madridē, gan Romā.

"Pēdējās divas nedēļas Madridē un Romā man bija problēmas ar veselību, biju uz slimības robežas. Tās bija dīvainas divas nedēļas. Trīs dienas nemas netrenējos, bet šeit ierados vakar. Pirmais sets bija grūts, it īpaši tādos apstākļos [Gulbim bija jāspēlē lielā vējā – V.B.], taču man izdevās uzvarēt. Tas nebija labākais teniss, vienkārši jācenšas trāpīt bumbiņu laukumā," Gulbis rezumēja šodien kortā paveikto un atklāja par veselības problēmām.

Gulbis ar Kližanu iepriekš nebija spēlējis, bet nākamais mačs abiem varētu būt ar papildus asumu. Gulbis atzina, ka izmantojis viltīgu taktiku: "Centos uzvarēt par katru cenu. Mazliet viņu sakaitināju. Būs tūrē par vienu draugu mazāk."

Ernesta pretinieks ceturtdaļfinālā būs viņam labi pazīstamais krievu tenisists Dmitrijs Tursunovs (abi kopā uzvarējuši dubultspēļu turnīrā). Arī par viņu Gulbim bija interesants sakāmais: "Dmitrija spēle ir atkarīga no mēness fāzēm. Kad ir pilnmēness, viņš var spēlēt ļoti labi. Kad pusmēness, tad ne tik ļoti labi. Bet viņš man ir labs draugs, abi viens otru zinām no dubultspēlēm. Skaidrs, ka būs jautra spēle."

Izmantotie resursi:Open de Nice Côte d'Azur - Tournoi de...

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Ernests Gulbis - Martin Klizan
11.38  22.95 
89% 0% 11%  
  Visas spēlesTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties