20.01.2015. 13:35
Neskatoties uz klajas neapmierinātības izrādīšanu ar vietējo skatītāju uzvedību sev neveiksmīgajā Austrālijas atklātā čempionāta pirmās kārtas mačā, Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis uzsver, ka skatītāji viņam nekādas problēmas nav sagādājuši.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pirmdien Gulbis Austrālijas atklātā čempionāta pirmās kārtas mačā nervus kutinošā cīņā ar rezultātu 7-5, 0-6, 6-1, 6-7 (2:7), 6-8 zaudēja 18 gadus vecajam mājiniekam Tanasim Kokinakim, piekto reizi karjerā nepārvarot šo sacensību pirmo kārtu un oficiālos turnīros piedzīvojot ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Spēles gaitā latvietis ļoti bieži vērsa tiesneša uzmanību uz vietējo līdzjutēju uzvedību viņa serves laikā, kā arī pats vairākas reizes uzbļāva skatītājiem. Gulbis šajā mačā bija acīmredzami nokaitināts, kamēr Kokinakis skaļā atbalsta rezultātā vairākas reizes atguva spēles izjūtu un guva emocionālo lādiņu.

"Es zaudēju, viņš uzvarēja," lakonisks pēc mača bija Gulbis. "Skatītāji man nesagādāja nekādas problēmas."

Tāpat latvietis atteicās savā zaudējumā vainot pleca traumu, kas pagājušās sezonas beigās sagādāja viņam problēmas, uzsverot, ka šai neveiksmei par veicinātāju kalpojusi ļoti nelielā spēļu pieredze saraustītajā sagatavošanās periodā, informē laikraksts The Sidney Morning Herald.

"Šī bija manas karjeras lielākā uzvara," tiešs bija Kokinakis. "Pagājušajā sezonā bieži pret šādiem pretiniekiem uzvarēju vienā setā, tomēr nekādi nevarēju noslēgt mačus ar uzvaru. Lai arī lielākoties spēles gaitā man šķita, ka es nedemonstrēju savu labāko sniegumu, atradu veidus, kā svarīgos brīžos tikt pie punktiem."

"Zinu, ka šī bija laba uzvaru. Tas no manis vēl nav viss," piebilda mājinieks. "Nevēlos pārvarēt tikai vienu kārtu."

Gulbis, kurš ATP pasaules vienspēļu rangā ieņem 13.vietu, sacensībās bija izlikts ar 11.numuru, bet Kokinakis pasaules rangā pašlaik ieņem 147.pozīciju. Pašlaik ieņemtā vieta ATP rangā ir austrālieša karjeras rekords.

Austrālijas atklātajā čempionātā Gulbis līdz šim startējis neveiksmīgi, piecas reizes ciešot neveiksmi pamatturnīra pirmajā kārtā, bet vēl divas reizes piekāpjoties otrajā mačā.Jugland, SIA "Salenieki", Salaspils p., Salaspils n., LV-2121
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties