09.08.2015. 23:04

, LSM.LV - Sports

Pirmo reizi šosezon Gulbis guva divas uzvaras pēc kārtas, tiesa, paveica to kvalifikācijas turnīrā. Par iekļūšanu pamatsacensībās Gulbis nopelnīja 25 punktus pasaules rangā.

Pirmajā setā abi tenisisti noturēja savu servi un izšķiroša bija Maī veiksmīgāka spēle taibreikā. Ar mainīgām sekmēm cīņa risinājās otrajā setā, kura izskaņā Gulbis bija pārāks pretinieka servē un līdzsvaroja spēku samēru mačā. Turpretim trešajā setā Gulbis ar viena breika pārsvaru panāca 3-0 un spēja nodrošināt uzvaru.

Iepriekšējā nedēļā Gulbis Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā ieņēma 81.vietu, bet Maī ierindojās 66. pozīcijā. Gulbis pret Maī guva četrās spēlēs trešo uzvaru un revanšējās par šopavasar Francijas atklātajā čempionātā piedzīvoto zaudējumu.

Monreālas "Masters" turnīrs ar nepilnu 4,2 miljonu dolāru balvu fondu cietā seguma laukumos beigsies 16.augustā. Turnīrā, kur uzvarētājs nopelnīs 1000 ranga punktu, galvenā favorīta statusā ir pasaules ranga līderis serbs Novaks Džokovičs.

Gulbis šogad 24 spēlēs ir guvis septiņas uzvaras, bet pasaules rangā 26 gadus vecais tenisists ir noslīdējis pārāk zemu, lai automātiski iekļūtu "Masters" sērijas turnīra pamatsacensībās. Kanādā Gulbis ir aizvadījis septiņus "Masters" turnīrus, kur viņa labākais panākums ir iekļūšana ceturtdaļfinālā 2013.gadā. Pērn Gulbis Kanādā izstājās otrajā pamatturnīra kārtā, kas viņam deva 45 ranga punktus.