21.02.2014. 18:17

, LSM.LV - Sports

Gulbis pārliecinoši aizvadīja pirmo setu, kurā uzvarēja nepilnā pus stundā, taču otrais sets izvērtās daudz spraigāks. Uzvarētāja noteikšanai spēlēja taibreiku, kur Latvijas tenisists neatstāja pasaules rangā 41.vietā ierindotajam sāncensim izredzes uz panākumu.

Reitinga 23.vietas īpašnieks Gulbis pret Maū spēlēja pirmoreiz karjerā. Lai iekļūtu finālā, Gulbim būs jāpieveic vēl viens mājinieks - pasaules devītā rakete Gaskē, kam Latvijas tenisa līderis abās līdzšinējās cīņās ir zaudējis. Gaskē ceturtdaļfinālā pārspēja horvātu Ivanu Dodigu - 7-5, 6-3.

Jau vēstīts, ka Gulbis turnīru sāka otrajā kārtā, kur vietu ceturtdaļfinālā nodrošināja ar uzvaru trijos setos pār spāni Roberto Bautistu Agutu. Turnīrā ar 620 000 eiro balvu fondu uzvarētājs nopelnīs 250 reitinga punktu.