01.05.2015. 20:41

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Abi tenisisti ir blakus pasaules rangā, kur Gulbis ieņem 20.vietu un par vienu pozīciju apsteidz Gofēnu. Taču Gulbis šogad vienspēlēs ir guvis tikai vienu uzvaru 10 cīņās, bet astoņos turnīros izstājās pēc neveiksmes jau pirmajā spēlē. Līdz šim vienīgajā savstarpējā spēlē Gulbis sāncensi pērn pieveica Akapulko turnīrā Meksikā.

Gulbis pērn Madridē aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam un nopelnīja 180 reitinga punktu, kas šogad jāaizstāv, vai arī jārēķinās ar tālāku lejupslīdi reitingā. Gulbja situācija nav pateicīga, jo pat, iekļūstot otrajā kārtā, tur viņu gaidītu ar ceturto numuru izliktais japānis Kei Nisikori, kurš pirms nedēļas otro gadu pēc kārtas palika nepārspēts Barselonas turnīrā.

Madrides "Masters" uz 4,19 miljonu eiro balvu fondu tenisita jeb māla laukumos nepretendēs pasaules ranga līderis Novaks Džokovičs, kurš nolēmis uzkrāt spēkus, bet ar pirmo numuru izlikts Šveices veterāns Rodžers Federers. Turnīra uzvarētājs nopelnīs 1000 ranga punktu. 

Pirmās spēles pamatturnīrā paredzētas svētdien, bet uzvarētājs kļūs zināms 10.maijā.Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties