10.06.2014. 12:49

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Tenisa leģenda Džons Makinrojs saskata Gulbī lielu potenciālu, ja vien Latvijas tenisists turpinās tikpat apņēmīgi trenēties. Makinrojs uzskata, ka Gulbja vaļsirdīgie izteicieni dažkārt tenisam ir labi, bet citreiz - nē. Taču visi reizēm pieļauj kļūdas, atzīst Makinrojs, kurš tenisista karjerā kļuva slavens ne tikai ar panākumiem, bet arī ar brīvdomīgo uzvedību kortā.

Gulbis Parīzē piedzīvoto nosauca par jaunu pieredzi, un pirmais "Grand Slam" pusfināls viņam devis daudz jaunu atziņu. Tenisists sapratis, ka tādu emociju dēļ ir vērts dzīvot.

Savukārt bijušais Zviedrijas tenisa lielmeistars Mats Vīlanders uzsakata, ka Gulbis nav tenisa sliktais zēns, bet kādu laiku slikta bija latvieša attieksme pret tenisu. Taču tagad Gulbis ir ļoti nopietns un  domā, kā kļūt labākam, turklāt pusfinālā viņš ar ne labāko spēli bija tuvu panākumam, sacīja Vīlanders.

Gulbja treneris Ginters Bresniks uzskata, ka Gulbja veikums pēdējos divos gados ir cieņas vērts un Latvijai arī turpmāk būs iespējas ar savu labāko tenisistu lepoties.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties