21.05.2014. 12:27
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis ir pārliecināts, ka var kļūt par vienu no pieciem pasaules labākajiem tenisistiem. Pretējā gadījumā viņš tenisu būtu beidzis spēlēt, latvietis sacīja intervijā ietekmīgajam izdevumam «Sports Illustrated».

  • Gulbis atkāpies no savas augstākās pozīcijas ATP rangā 2014. g. 19. maijs

«Vienmēr var vēlēties labāk,» atbildot uz jautājumu, kā vērtē savu sezonu, sacīja Gulbis. «Tomēr esmu priecīgs, kā viss attīstījies. Šosezon man bijuši divi slikti turnīri - Austrālijā un Maiami. Pirmajā zaudēju Semam Kverijam, kurš parādīja lielisku sniegumu, bet Maiami biju slims.»

25 gadus vecais Gulbis ir pārliecināts, ka var kļūt par vienu no pasaules pieciem labākajiem tenisistiem. «Ja es neticētu, ka varu būt pirmā rakete vai piecniekā, es pārtrauktu spēlēt tenisu. Atrasties pirmajā divdesmitniekā mani neinteresē vispār. Man ticība pieaug, un es kļūstu stiprāks, kas ir pateicoties manai spēlei. Nevaru uztraukties mazāk, ja vadošie tenisisti spēlē labi vai slikti. Tādas lietas mani nespēj ietekmēt. Tas nemaina manu noskaņojumu ne par milimetru.»

Viņš pastāstīja, ka patīk basketbols. Agrāk sekojis līdzi Nacionālajai basketbola asociācijai (NBA), bet šobrīd nav lietas kursā, kas notiek izslēgšanas spēlēs.

Trešdien Latvijas labākais tenisists sāks dalību Nicas «ATP World Tour 250» sērijas turnīrā, kur otrās kārtas mačā sacentīsies ar slovāku Martinu Kližanu, kurš ATP rangā ieņem 62. pozīciju. Spēle nesāksies ātrāk par pl. 16 pēc Latvijas laika.

No pirmās kārtas spēles Gulbis bija brīvs.

Trešajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā Gulbja - Kližana mača labākais sacentīsies ar krievu Dmitriju Tursunovu vai nīderlandieti Robinu Hāsi.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties