13.03.2015. 09:22
Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis Indianvelsas «Masters» tenisa turnīru sāks ar otrās kārtas spēli pret spāni Danielu Himeno-Traveru.

  • Gulbis Indianvelsas turnīru varētu sākt pret austrālieti Grotu 2015. g. 11. marts
  • Gulbis: Redzu savas kļūdas, bet nemāku tās izlabot 2015. g. 26. februāris

Gulbis, kurš Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā ieņem 15. vietu, turnīrā ir izlikts ar 14. numuru, tāpēc pirmajā kārtā bija brīvs, savukārt Himeno-Travers pirmās kārtas spēlē ar 7-6 (7-5), 7-6 (8-6) uzvarēja austrālieti Semu Grotu.

Himeno-Travers pasaules rangā ieņem 94. vietu. Indianvelsā viņš startēja kvalifikācijā, kur cieta neveiksmi otrās kārtas cīņā, taču pamatturnīrā iekļuva kā laimīgais zaudētājs, jeb «lucky loser», aizstājot citu tenisistu, kurš savu dalību no turnīra atsauca.

Gulbis ar Himeno-Traveru ir ticies divas reizes un abos mačos pērn izcīnīja uzvaru. Barselonas turnīra otrajā kārtā Latvijas tenisists uzvarēja ar 7-5, 7-6 (7-1), bet Maskavas turnīra astotdaļfinālā guva panākumu ar 6-3, 7-6 (7-3).

Indianvelsā Gulbja un Himeno-Travera spēle notiks sestdien vai svētdien.

Gulbis iepriekš Indianvelsas turnīrā piedalījies septiņas reizes, no kurām veiksmīgākā bija pērn, kad izdevās sasniegt ceturtdaļfinālu, kurā Latvijas tenisists zaudēja ASV pirmajam numuram Džonam Isneram.

Indianvelsas turnīrs ir viens no sezonas deviņiem «Masters» sērijas turnīriem, kurā uzvarētājs nopelna 1000 reitinga punktus. «Masters» turnīri ir otrs prestižākais līmenis pēc četriem «Grand Slam» turnīriem. Spēles Indianvelsā notiek uz cietā seguma kortiem, dalībniekiem sadalot 5,3 miljonus ASV dolāru lielu naudas balvu fondu.

Jau ziņots, ka Gulbis neveiksmīgi iesācis 2015. gadu, piedzīvojot piecus zaudējumus pēc kārtas.Ogres namsaimnieks, SIA, Struktūrvienība Neptūns Meža prospekts 9, Ogre, Ogres n., LV-5001
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties