23.01.2017. 08:30

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Gulbis Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā ieņem 149.vietu, taču savainojuma dēļ nav spēlējis kopš pērnās vasaras. Savukārt Deivisa kausa izcīņā Gulbis līdz šim pēdējoreiz Latviju pārstāvēja 2014.gadā.

Tādējādi par komandas līderiem no 3. līdz 5.februārim Jelgavā paredzētajā mačā varētu kļūt Miķelis Lībietis un Mārtiņš Podžus. Lībietis šobrīd ATP rangā ieņem 380. vietu. Iepriekšējā gada novembrī viņš sasniedza līdzšinējā karjerā augstāko pozīciju - 352.vietu. Savukārt Mārtiņš Podžus pēc krituma rangā atrodas 793. pozīcijā.

Mednis šonedēļ ieņem 1288.vietu dubultspēļu rangā, karjeras augstāko punktu sasniedzot pērnā gada decembrī, ierindojoties 1277.vietā, savukārt vienspēļu rangā viņš ierindojas 1545. pozīcijā. Lazdiņš ir 1277. pozīcijā vienspēlēs un 1188. vietā dubultspēlēs.

Norvēģiem labāko divsimtniekā pasaules rangā nav neviena tenisista. Valsts pirmā rakete ir 17 gadus vecais Kaspers Rūds, kurš ATP rangā atrodams 266.vietā. Neviens cits norvēģu spēlētājs nav iekļuvis labāko piecsimtniekā.

Latvijas un Norvēģijas pāra uzvarētājs aprīlī nākamajā kārtā tiksies ar Marokas un Dānijas dueļa spēcīgāko komandu. Zaudētāji turpinās cīņu par vietas saglabāšanu zonas otrajā grupā.

LTS ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks Deivisa kausa mača rīkošanu Jelgavā izskaidroja ar iespēju piesaistīt sporta veidā jaunus spēlētājus, kuri iedvesmojas no augsta līmeņa tenisistiem.

Deivisa kausa sacensības norisinās kopš 1900.gada. Sākotnēji tās tika organizētas kā sacensības starp ASV un Lielbritānijas komandām, bet šobrīd ir Starptautiskās Tenisa Federācijas (ITF) rīkotās lielākās ikgadējās starptautiskās komandu sacensības.ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties