29.04.2017. 18:22

Latvijas tenisa līderim Ernestam Gulbim, kurš pasaules rangā pašlaik ieņem 169. vietu, 2017. gadu izdevās ievadīt ar uzvaru pret ukraini Serhiju Stahovski, kas bija atgriešanās kortā pēc pusgada pārtraukuma, tomēr sekojušas četras neveiksmes pēc kartas. Pēdējā piedzīvota pirms sešām dienām Barselonas kvalifikācijā.

Eštorilas kvalifikācijas pirmajā spēlē, pēc bukmeikeru domām, Gulbis bija visai izteikts favorīts pret ATP reitinga 259. raketi Žoau Domingešu. Pret 23 gadus veco Portugāles tenisistu līdz šim Ernests nebija spēlējis. Portugāļa rēķinā arī nav lielu uzvaru.

Maču ar servi iesāka Gulbis, un pie rezultāta 15:40 pirmo breikbumbu ieguva Domingešs, kurš to arī veiksmīgi izmantoja (0:1). Turpinājumā tenisisti apmainījās ar uzvarētiem geimiem, bet trešais geims arī bija vienīgais, kurā labāks bija Gulbis, noslēgumā pirmo setu zaudējot bez reālām iespējās pacīnīties par panākumu (1:6).

Pēc šī seta savainojuma dēļ Gulbis nolēma neturpināt šo spēli. Ernestam atkal traucējis labās plaukstas locītavas savainojums