20.09.2013. 21:00

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Kā zināms, piektdien Gulbis otro reizi karjerā sasniedza Sanktpēterburgas turnīra pusfinālu, pārliecinoši pieveicot Bautistu ar 6-1, 6-2. Pretinieks mača laikā esot izteicis iebildumus pret Gulbja apaviem, kuri radot pārāk lielu troksni.

«Bautista uzvedās kā tāda izlutināta princese. Pie rezultāta 1-6, 2-4 viņš pēkšņi sadomāja, ka pie visa vainīgi ir mani apavi,» smaidot izteicies Gulbis.

Gulbis sacījis, ka visu maču izdevies saglabāt koncentrēšanos. Tā esot atšķirība no ceturtdien izspēlētā otrās kārtas dueļa pret Igaunijas labāko tenisa spēlētāju un savu vienaudzi Jirgenu Zopu, kuru latvietis pieveica ar 6-3, 1-6, 6-3.

«Ja būtu saglabājis koncentrēšanos, otrās kārtas maču pabeigtu ātrāk,» paudis Gulbis. «Man mana augstā vieta ATP rangā ir jāpierāda laukumā. Ikviens tenisists mēģina būt augstāk reitingā pār pārējiem un pierādīt to laukumā.»

Par pusfināla sasniegšanu latvietis ticis pie 90 ATP vienspēļu ranga punktiem.

Pusfinālā latvieša pretinieks būs šobrīd ATP ranga 112. vietas īpašnieks polis Mihals Pšišesnijs.

Karjeras laikā Gulbis ATP turnīru finālos spēlējis trīs reizes, izcīnot trīs titulus. Pēdējo reizi viņš palika nepārspēts šīgada martā Delribīčas «ATP World Tour 250» sērijas sacensībās.

Pēdējo individuālo turnīru latvietis aizvadīja augusta beigās, kad ASV atklātā čempionāta pirmās kārtas mačā cieta neveiksmi pret rangā zemāk esošo Andrēasu Haideru-Maureru no Austrijas.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties