21.05.2014. 19:38

Pasaules rangā 19. vietā esošais Gulbis ar 6-7 (4:7), 6-4 un 6-1 pieveica Slovākijas tenisistu Martinu Kližanu, kurš pasaules rangā ieņem 62. vietu. 

Pirmajā setā Gulbis ceturtajā geimā ieguva breikbumbu, kuru izmantoja, bet nākamajā geimā panāca jau 4-1 savā labā, tomēr septītajā geimā Kližans ieguva trīs breikbumbas, ar otro no tām laužot pretinieka servi. Turpinājumā abi tenisisti uzvarēja geimos pie savas serves, bet taibreikā pārāks ar 7:4 izrādījās slovāku tenisists. 

Otrā seta piektajā geimā Gulbis ieguva divas breikbumbas un ar otro no tām lauza Kližana servi, izvirzoties vadībā ar 3-2. Lai gan slovākam atkal izdevās atspēlēties, astotajā geimā izmantojot pirmo no divām breikbumbām un panākot neizšķirtu 4-4, tomēr jau nākamajā geimā latvietis atkal uzvarēja pie Kližana serves un atguva vadību, bet desmitajā geimā pielika punktu setam. 

Izšķirošajā, trešajā setā latviešu tenisista pārākums vairs neradīja šaubas - Gulbis trīsreiz lauza Kližana servi un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 6-1. 

Nicas turnīra trešajā kārtā Gulbis tiksies ar krievu Dmitriju Tursunovu (32.) vai nīderlandieti Robinu Hāsi (50.)

Atgādinām, ka turnīra pirmā kārta Gulbim, kurš Nicā izlikts ar otro numuru, bija brīva. Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties