20.09.2013. 15:18
Latvijas tenisists Ernests Gulbis (ATP 36.) otro reizi karjerā sasniedzis Sanktpēterburgas ATP turnīra pusfinālu. Šodien ceturtdaļfināla spēlē viņš neatstāja daudz variantus spānim Roberto Bautista-Agutam (ATP 62.) – 6:1, 6:2, bet rīt latvieša pretinieks būs polis Mihals Pšisieznijs (ATP 112.).

"St.Petersburg Open" ATP Tour 250 turnīrā šodien norit ceturtdaļfinālu spēles. Vienā no tām kortā bija jādodas arī Latvijas tenisa līderim Ernestam Gulbim (ATP 36.), kuram pretiniekos stājās spānis Roberto Bautista Aguts (ATP 62.). Ernesta kontā līdz šim bija panākumi pār krievu Mihailu Jelginu (6:0, 6:1) un igauni Jirgenu Zopu (6:3, 1:6, 6:3), kamēr spānis bija uzveicis ar 3.numuru izlikto serbu Janko Tipsareviču (7:6(4), 6:3) un krievu Jevgēņiju Donskoju – 2:6, 6:1, 7:6(5).

Gulbis pret savu šīs dienas pretinieku bija spēlējis pirms gada Orleānas „Challenger” sacensībās. Arī toreiz tas bija ceturtdaļfināls, kurā kortu kā uzvarētājs atstāja spānis. Taisnības labad jāsaka, ka mačs netika izspēlēts līdz galam. Ernests jau spēles sākumā guva ceļgala savainojumu, bet no cīņas izstājās pēc taibreikā zaudēta pirmā seta. Šodienas spēlē mūsu tenisists bija izteikts favorīts.

Šodienas cīņu Sanktpēterburgā Gulbis iesāka tikpat pārliecinoši kā pirmās divas – jau ar pirmo iespēju pretinieks tika nobreikots, bet pie savas serves latvietis bija ļoti pārliecinošs (3:0). Saspringtākais šajā setā izrādījās ceturtais geims – spānis pie savas serves atspēlējās no 0:40, tomēr ar piekto mēģinājumu Gulbis arī šajā geimā tika pie breika. Bautista Aguts pie goda geima setā tika, taču neko vairāk nespēja – 6:1 Gulbja labā.

Uzvarot otrā seta pirmo geimu, Spānijas tenisists uz mirkli izvirzījās vadībā, taču tam sekoja trīs uzvarēti geimi no Gulbja. Spāni regulāri pievīla bekhenda sitiens (arī garajās izspēlēs). Ieguvis vadību, Ernests droši spēlēja pie savas serves, tuvojoties triumfam mačā. Seta septītajā geimā spānis vēlreiz zaudēja savu servi, pirms tam gan norādot, ka Gulbis viņam traucē servēt (ar apaviem rada troksni). Ernests no tiesneša pat saņēma brīdinājumu, taču no līdzsvara netika izsists. Spēli latvietis noslēdza ar eisu pēc precīzi stundu ilgas cīņas – 6:1, 6:2.

Informācija tiek papildināta...

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Ernests Gulbis - Roberto Bautista Agut
11.34  23.05 
83% 0% 17%  
  Visas spēlesMonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties