28.02.2014. 09:30

• Gulbis smagā cīņā sasniedz Akapulko 1/4 finālu vakar
  • Gulbis ar pretinieka sagraušanu sāk Akapulko turnīru 2014. g. 26. februāris

Trešajā setā jūrmalnieks nokļuva zaudētāja lomā ar rezultātu 2-4, bet vēlāk spēja izlīdzināt cīņu. Viss izšķīrās pašā mača izskaņā, kad ar 6-5 priekšā bija Dimitrovs. Viņam izdevās lauzt sāncenša servi un gūt panākumu divu stundu un 41 minūtes ilgā spēlē.

Par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Gulbis nopelnīja 90 ATP punktus un 32 605 ASV dolāru prēmiju.

And BOOM! New racket for Mr Gulbis, please. #warning pic.twitter.com/RWggfnxhJe

— TennisTV (@TennisTV) February 28, 2014

ATP rangā Ernests Gulbis šobrīd ieņem 18. vietu, kamēr Bulgārijas labākais tenisists, kurš sacensībās izlikts ar ceturto numuru, šobrīd ir 22. pozīcijā.

Abi tenisisti šosezon jau tikās 13. februārī Roterdamas turnīrā. Toreiz otrās kārtas mačā pārāks ar 6:4, 7:6 (3) bija Latvijas tenisists.

Pusfinālā Dimitrovs tiksies ar sacensību otro raketi skotu Endiju Mareju, kurš ar 1:6, 7:6 (4), 6:2 uzvarēja ar sesto numuru izlikto francūzi Žilu Simonu.

TVNET jau vēstīja, ka pirmajā kārtā Gulbis ar 6:1, 6:1 sagrāva Jensunu Lu no Taivānas, bet nākamajā spēlē 6:1, 3:6, 7:6 (5) smagā cīņā pārspēja Dāvidu Gofēnu no Beļģijas, kas reitingā atrodas 107. pozīcijā. Tikmēr 22 gadus vecais Dimitrovs ceturtdaļfinālu sasniedza pēc uzvaras 6:1, 6:4 pār kiprieti Markosu Bagdati.

Gulbis 1/4finālā zaudē uz noguruma un nesavaldības rēķina. Rangā atkāpsies uz 22. vietu. Bet citādāk augšupeja turpinās. Gaidām Indianvelsu.

— Kārlis Dagilis (@karlisdagilis) February 28, 2014

Gulbis šosezon no pieciem turnīriem ceturtdaļfinālā iekļuvis ceturto reizi.

«Abierto Mexicano Telcel» turnīrs risinās cietā seguma kortos. Iepriekš Akapulko turnīrs tika spēlēts uz māla seguma. Tā kopējais prēmiju fonds ir 1 454 365 ASV dolāri.

Pēc sacensībām Meksikā Gulbis plāno spēlēt divos «Masters» sērijas turnīros Indianvelsā un Maiami. Abi šie turnīri būs vienīgie, kas ATP tūrē risināsies martā.