25.11.2014. 21:48
Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis atšķirībā no šī gada pirms janvārī paredzētā Austrālijas atklātā čempionāta (Australian Open) jauno sezonu ievadīs ar startiem divos «ATP World Tour 250» sērijas turnīros, informē rīkotāji.

  • Gulbis triumfē paraugturnīrā Budapeštā 2014. g. 18. novembris

Šosezon Gulbis pirms gada pirmā «Grand Slam» turnīra aizvadīja vienīgi sacensības Dohā, kur tika līdz ceturtdaļfinālam un tajā nesekmīgi spēkojās ar spāni Rafaelu Nadalu. Pēc tam Austrālijas atklātajā čempionātā latvietis netika tālāk par otro kārtu, kas viņam līdz šim karjerā tā arī nav padevies.

Arī nākamo sezonu Gulbis sāks ar sacensībām Dohā, šādi rīkojoties piekto reizi pēdējo sešu gadu laikā. Turnīrs sāksies 5.janvārī.

Nākamajā nedēļā latvietis plānojis piedalīties arī Oklendas sacensībās Jaunzēlandē, kurās viņš nav startējis kopš 2009.gada, bet pēc tam 19.janvārī jau sāksies Austrālijas atklātais čempionāts.

Gulbis šosezon uzvarēja 41 no 62 ATP mačiem, kas ir viņa karjeras rekords, bet šīs sezonas gaitā Gulbis izcīnījis divus titulus. Viņš savas karjeras laikā spēlējis sešu ATP turnīru finālos, kuros nav cietis zaudējumus.

Pasaules rangā latvietis kopš septembra sākuma nemainīgi ieņem 13.vietu, bet jūnijā trīs nedēļas atradās rekordaugstajā desmitajā pozīcijā.Latvijas Speciālā olimpiāde R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties